Gayrimenkul Sektöründe Riyad Buluşması

Riyad’da Türk İhracat Buluşması

Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da aralarında gayrimenkulün de bulunduğu Türkiye’den 3 sektörün yer alacağı “Riyad’da Türk ihracat buluşması” düzenlenecek.

Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da aralarında gayrimenkulün de bulunduğu Türkiye’den 3 sektörün yer alacağı “Riyad’da Türk İhracat Buluşması” düzenlenecek.

Türk gayrimenkul sektörü için Riyad’da fırsat kapısı açılıyor. Bu kapsamda 30-31 Ekim tarihlerinde Riyad’da düzenlenecek etkinlikle Türk yatırımcılar önemli bir fırsat yakalamış olacak.

Söz konusu etkinlikle gayrimenkul, mobilya ve bilgi teknolojileri alanında hizmet veren firmalar farklı salonlarda hedef kitlesiyle buluşacak ve sosyal ortamlarda tüm firmalar tanışabilecek.

Suudi Arabistan’daki önemli projelerin iş ortağı olmak ve buradaki proje direktörleri ile ilgili yüklenici firmalarla ikili iş görüşmeler yapılabilecek. Ayrıca, 3 ayrı salonda toplamda 300 Suudi Firma ile bire bir görüşmeler gerçekleştirilecek.

15 adet gayrimenkul firmasının da götürüleceği bu ikili iş görüşmeleri aynı zamanda “Bilgi Teknolojileri ve Mobilya Dekorasyon” sektörlerinden 60 Türk firmasının katılacağı, içinde çok önemli marka firmaların bulunduğu bir organizasyonun gayrimenkul tarafı olarak aynı alanda ve farklı salonda gerçekleştirilecektir.

Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen ve yüzde 50 destek kapsamında olan ikili bire bir iş görüşmeleri toplantısı aşağıdaki program dahilinde gerçekleşecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here