Gayrimenkul Zengini Hanif Pehlivanoğlu’nun Milyarlık Serveti Paylaşılamadı

İnşaat şirketi ve yüzlerce taşınmaz gayrimenkulü ile milyonlarca liralık servete sahip Hanif Pehlivanoğlu’nun serveti paylaşılamadı.

İzmir’de 80 şubeli marketler zinciri bulunan Hanif Pehlivanoğlu (70), gönlünü Kazak güzeli Dilek D’ye kaptırdı. Eşi Neşe de boşanma davası açtı.

Takvim’de yer alan habere göre; milyarder iş adamı, bu ilişki sonucunda doğan kızı F’yi nüfusuna alınca aile parçalandı. Çocukları Ekin ve Eylem, tüm mallarına tedbir kararı aldırdı.

MİLYARLIK SERVET SAVAŞI

İzmir’de market zincirleri ve et entegre tesisleri bulunan ünlü işadamı Hanif Pehlivanoğlu (69) ile eşi Neşe Pehlivanoğlu arasındaki boşanma davası devam ederken, işadamına bir davayı da çocukları açtı. Ekin ve Eylem Pehlivanoğlu, babalarının, evlilik dışı ilişki yaşadığı kadının, kendinden olmayan F. N. (20) isimli çocuğunu üzerine kaydettirdiğini iddia ederek, genç kızın nüfus hanesinden düşürülmesi için dava açtı. İki kardeş, babalarına ait milyarlarca liraya ulaşan şirketler için ihtiyati tedbir kararı da aldırdı.

Neşe Pehlivanoğlu, Hanif Pehlivanoğlu’na Dilek D. (43) ile aşk yaşadığını öğrenmesi üzerine boşanma davası açmıştı. 4 milyon lira tazminat ve 70 bin lira nafaka isteyen Neşe Pehlivanoğlu, sevgilisiyle yaşayan ve eve gelmeyen eşinden maddi destek alamadığını, emekli maaşı ile geçindiğini iddia etmişti. İşadamının, 80 şubesi olan Pehlivanoğlu marketler zinciri, Ege Bölgesi’nin en büyük et entegre tesisi, elektrik üretim tesisi, inşaat şirketi ve yüzlerce taşınmaz gayrimenkulü ile milyonlarca liralık servetinin olduğu ortaya çıktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz