Gayrimenkul’de Liderler Belli Oldu!

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından, “Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri” (Real Estate Stars) ödül töreni düzenlendi.

Real Estate Stars (Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri) ödüllerin sahiplerini bulduğu törende; Geçen yılın rakamlarına göre ciro bazında “Türkiye’nin En Çok Satış Yapan Şirketi” Nef olurken, “Türkiye’nin Adet Bazında En Çok Satış Yapan Şirketleri” kategorisinde Mesa birincilik ödülünün sahibi oldu.

Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri kapsamında ödül alan firmalar ve kategorileri şöyle sıralandı;

Bu yıl adet bazında “Türkiye’nin En Çok Konut Projesi Yürüten İlk 10 Şirketi” sırasıyla Sur Yapı, YDA İnşaat, Nef, Özyurtlar, Sinpaş Holding, Avrupa Konutları/Artaş, Teknik Yapı, Metal Yapı Konut, Pasifik İnşaat ve Tahincioğlu oldu.

Geçen yıl “Türkiye’nin Ciro Bazında En Çok Satış Yapan İlk 10 Şirketi” Nef, Mesa, Dağ Mühendislik, Teknik Yapı, Sinpaş Holding, Sur Yapı, Tahincioğlu, Özyurtlar, Fuzul Group ve YDA İnşaat olarak sıralandı.

2016’da “Türkiye’nin En Çok Proje Üreten İlk 10 Şirketi” Sinpaş Holding, Özyurtlar, Avrupa Konutları/Artaş, Nef, Tenik Yapı, Seha Yapı, Yiğit İDK Group, Dağ Mühendislik, Folkart ve Sur Yapı oldu.

Yine 2016’da “Türkiye’nin Adet Bazında En Çok Satış Yapan İlk 10 Şirketi” ise şöyle: “Mesa, Nef, Teknik Yapı, Folkart, EYG Group, Yiğit İDK Group, Fuzul Group, Kuzu, Torunlar GYO ve DKY”

Kaynak: AA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz