GYODER, “Çözüm Platformu”nu Hayata Geçiriyor

İlki 16 nisanda gerçekleştirilecek olan GYODER Çözüm Platformu’nda “Finansmanda Yeni Arayışlar” ele alınacak.

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği (GYODER), sektörde sorunların enine boyuna ele alınacağı ve çözüm yollarının geliştirileceği yeni bir platformu devreye alıyor.

İlk olarak 16 nisan 2019 salı günü Tekfen Holding ev sahipliğinde Tekfen Tower Konferans Salonu’nda 13.00 – 18.00 saatleri arasında bir araya gelecek olan Çözüm Platformu’nda “Finansmanda Yeni Arayışlar” irdelenecek, sorunlar ortaya konurken çözüm yolları konuşulacak.

GYODER Başkan Yardımcısı Ersun Bayraktaroğlu moderatörlüğünde düzenlenecek çalışma platformunda açılış konuşması GYODER Başkanı Dr. Feyzullah Yetgin yapacak.

Türkiye ekonomisindeki son gelişmelerin ve sektöre dair güncel verilerin de ele alınacağı çalışma platformunda interaktif olarak düzenlenecek oturumlara konuşmacı olarak; Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Deniz Aksu, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Hepşen, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Kasımoğlu, Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Işıkören Danışmanlık Kurucu Ortağı Hilmi Işıkören, İş Yatırım Araştırma Direktörü Serhat Gürleyen, Kuzeybatı Gayrimenkul Genel Müdürü Murat Ergin, Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeki Akbal, Pwc Turkey Şirket Ortağı Mevlüt Akbaş, Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, GYODER Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gürsel Öngören ve GYODER Başkan Yardımcısı Neşecan Çekici katılacak.

Sınırlı sayıda katılım olacağı etkinlik ücretsiz gerçekleştirilecek

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here