Ana Sayfa Emlak Magazin Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşanıyor

Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşanıyor

Küçük bir yol şarkısını sahnede söylediği anlarda göz yaşlarına boğulan Hadise ile Mehmet Dinçerler çiftinin evliliği ne yazık ki kısa sürdü. Peki Hadise boşanıyor mu, neden boşanacaklar, ayrılık iddiaları doğru mu?

Son olarak ise adının anıldığı Mehmet Dinçerler ile ani bir şekilde evlilik kararı alan Hadise çok konuşulmuştu.

HADİSE VE MEHMET DİNÇERLER NE ZAMAN EVLENDİ?

Hadise’ye evlilik teklifinde taktığı 3 milyon liralık yüzük ile uzun süre konuşulan Mehmet Dinçerler ani bir kararla evlenmeye karar verdiklerini açıklamıştı. 15 Mart tarihinde nişanlanan çift Mayıs ayı içerisinde ise aile arasında düzenlenen sade bir törenle dünya evine girmişti.

HADİSE VE MEHMTER DİNÇERLER BOŞANIYOR MU, BOŞANACAK MI, NEDEN AYRILDILAR?

Geride bıraktığımız günlerde konserinde seslendirdiği şarkısında göz yaşlarına boğulan Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanacağı iddiaları gündemi sallamıştı. Çift tüm bu süreçte suskunluğunu korurken önce alyanslar çıkmıştı. Dün ise ikili birbirini takipten çıktı ve sosyal medya hesaplarında birbirlerine ait resimleri kaldırdı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hadise “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim” diyerek boşanma haberlerini doğruladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz