Hak Yapı Winlife ve Onlife Projeleri’nde Lansman Avantajı

Pendik’te inşa edilen Winlife ve Onlife projelerini lansman avantajlarıyla satışa sunan Hak Yapı, aynı bölgede yatırım yapmaya devam edeceğini açıkladı.

Anadolu Yakası’nın yeni yatırım merkezi Pendik’in prestijli projeleri Winlife ve Onlife, gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Hakyapı kalite ve güvencesiyle satışlarına başladı.

2018 yılında da İstanbul’un yükselen bölgelerinden biri olan Pendik’te yeni yaşam alanları oluşturmaya hazırlanan Hakyapı, nitelikli projeleriyle ayrıcalıklı yaşamın kapılarını açmaya devam edecek.

Onlife’ta 60 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunan firma, modern yaşamın tüm ayrıcalıklarını taşıdığı projesi Winlife’ta ise 24 ay 2 bin TL kira garantisi veriyor.

Projelerin tanıtımı amacıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Hakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım; ‘’ Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz tüm konut ve ofis projelerine büyük talep oldu. Özellikle bu bölgede yatırımcılardan aldığımız tepkilerden çok memnun kaldık. Dolayısıyla bu yoğun ilgiye karşılık vermek için bu bölgede yatırım yapmaya devam edeceğiz. Biz Hakyapı olarak İstanbul’da orta ve alt gelir grubunun konut talebine yanıt vermeye çalışan bir firmayız. Hem kalitesi hem lokasyonu ile İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Pendik’te ayrıcalıklı projeler inşa ediyoruz ve bunu ulaşılabilir fiyatlarla müşterimize sunuyoruz. Ulaşılabilir olmak yalnızca konut fiyatlarını düşürmek değil, kaliteli bir yaşamı uygun fiyatlarla sunmaktır.’’ dedi.

WİNLİFE’TA 1+1 DAİRELER 316 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Sağladığı yüksek prim avantajı ile alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunan firma, Winlife’ı bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlandırıyor. İstanbul’un dinamik iş yaşamına uygun tasarlanan proje, ayrıca aileler için de lüks ve konforlu daire seçenekleri sunuyor.

Lüks ve konforlu detaylara sahip daire seçeneklerinin sunulduğu Winlife’ta 1+1 dairelerin fiyatı 316 bin TL’den başlarken projede 1+1 ve 2+1’den oluşan daire seçenekleri sunuluyor.

İş hayatına prestij katmak isteyenlerin öncelikli tercihi olan Winlife’ta, 4.572 metrekare arsa üzerinde ofis veya home-ofis konseptinde 142 daire yer alıyor.

Winlife, ayrıcalıklarıyla ailelere de yüksek standartlarda bir yaşamın kapılarını açıyor. 20 adet 2+1 ve dubleks daireleriyle ailelere geniş ve konforlu bir yaşam alanları sunan projede toplamda yatırıma ve oturuma uygun 142 daire bulunuyor.

Kalite ve konforun en üst seviyede tutulduğu projede daireler 67 metrekare ile 116 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Winlife, sadece yatırım değeriyle değil, ulaşım imkanlarıyla da kazandırıyor. Metro ile Kadıköy’e, İDO ile Yenikapı’ya, E-5 ve TEM otoyoluyla İstanbul ‘un her yerine; yanı başındaki Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden de dünyanın her köşesine kolay ulaşım sunan Winlife,  Osman Gazi Köprüsü’ne ve 3. Köprü Bağlantı Yoluna yakınlığıyla bölgenin en ulaşılabilir projesi olarak ön plana çıkıyor.

ONLİFE’TA DOĞA İLE İÇ İÇE BİR YAŞAM

İstanbul’un oksijen oranı en yüksek bölgesi olan Aydos’ta konumlandırılan proje, yatırımcılarına ulaşımın merkezinde, doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor.

Her zevke hitap eden modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan projede 429 daire bulunuyor.

Konforlu ve lüks 2+1, 3+1, 3+1 teraslı konut tiplerinin yer aldığı projede daireler 85 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Şehir içi ulaşım açısından büyük avantaja sahip bir lokasyonda konumlanan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, E-5 ve TEM otoyoluna ise 4 km mesafede bulunuyor.

İnşa çalışmalarına başlanılan Onlife, 2020’nin Ocak ayında teslim edilecek.

www.hakyapi.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz