Hande Yener Londra’da Ev Alıyor

Ünlü şarkıcı Hande Yener önceki Londra'da ev bakmaya başladı. Bir ayağı Avrupa'da olacak popçunun yeni evi için 4 milyon lira ödeyeceği açıklandı.

Ünlü şarkıcı Hande Yener önceki gün gittiği Londra’da ev bakmaya başladı. Bir ayağı Avrupa’da olacak popçunun yeni evi için 4 milyon lira ödeyeceği açıklandı.

Ünlü popçu Hande Yener, Avrupa’ya açılıyor. İngilizce şarkısıyla Avrupa’da adını duyuran Yener, önceki günlerde gittiği Londra’da ev bakmaya başladı.

Takvim Gazetesi’nden Halil Çilingir’in haberine göre, kariyerini yurt dışındaki başarılarla taçlandırmak isteyen Yener, Lonrada’da ev almaya karar verdi.

Bir ayağı hep Avrupa’da olacak popçu, sahne aldığı Kıbrıs’taki bir otelde müjdeyi verdi. Yener, “Şarkımız yurt dışında pek çok kulüpte çalıyor. Yakında Avrupa konserlerim başlayacak. Zaten orada neler olduğunu buradan görmek zor” açıklamasında bulundu.

45 yaşındaki Yener, yatırım amacıyla İngiltere’de ev alacak. Geçtiğimiz günlerde Londra’ya giden popçu West Kensington kentindeki birkaç eve baktı. Bölgede yer alan bir oda bir salon daireye hayran kaldığı öğrenilen Yener’in lüks daire için yaklaşık 4 milyon lira ödeyeceği açıklandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here