Harmony Towers Projesi’nden Bahar Kampanyası

Harmony Towers Projesi

Harmony Towers Projesi yatırımcıları peşinatsız 2.400 TL taksit ve hemen teslim avantajları sunan bahar kampanyasına davet ediyor.

Mimarisi, kalitesi ve estetik detayları ile Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yükselen Harmony Towers Projesi, 2.400.-TL taksit ve 0 peşinat seçeneğiyle baharı karşılıyor. 1+1’den 4+1’e her türlü ihtiyaca cevap veren konutları barındıran, doğayla baş başa güvenli ve eğlenceli bir hayat sunan projede, her dairesinde bulunan terasları, kulelerden izlenebilen Uludağ manzarası, yaklaşık 5.500 m² büyüklüğündeki özel peyzaj alanı ile baharın tüm güzelliklerini yaşamak isteyenlere kapılarını açıyor.

Sosyal tesislerinden sakinlerin tamamının ücretsiz faydalanabileceği, bir adet açık yüzme havuzu ile çocuk havuzunun bulunduğu projede, fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları yaşama renk katıyor. Çevreye duyarlılığıyla da ön plana çıkan Harmony Towers’da, enerji tüketimini en aza indirmeye yönelik malzeme ve sistem çözümlerine gidilerek bölgeye uygun, su tüketimi fazla olmayan bitki ve yer örtücüler tercih ediliyor; otomatik sulama ve damlama sistemleri bulunuyor.

Bursa’daki tek özel çarşıya sahip AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile projede, sosyal hayatın ve alışverişin tekrar konumlanacağı bir merkez niteliği taşıyor. 250 mağazayı barındıran proje, sakinlerinin tüm günlük ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra cadde mağazaları Bursa şehri için de bir değer olarak öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz