Harmony Towers’ Son Fırsat Tarihi: 28 Şubat!

Harmony Towers Projesi

Eroğlu Gayrımenkul, yatırımcıları Bursa’ya değer katan projesi Harmony Towers için hemen yaşamaya davet ediyor. 28 Şubat’a kadar geçerli olacak kampanya, peşinatsız 1.900.- TL taksit ve hemen teslim avantajları sunuyor.

Bursa’nın hızla gelişen Nilüfer İlçesi’nde konumlanan, mimarisi, kalitesi ve estetik detayları ile öne çıkan projede, 1.900.-TL taksit ve 0 peşinat seçeneğiyle yeni sahiplerini bekliyor. Projede ayrıcalığını hemen yaşamak isteyenlere sunulan avantajlı kampanya, 28 Şubat’a kadar devam ediyor. Her türlü ihtiyaca cevap veren, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutların yer aldığı proje, 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kulelerinden izlenebilen Uludağ manzarası ile huzurlu ve pozitif bir yaşam düşleyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Harmony Towers, 5.500 m² büyüklüğündeki özel peyzaj alanının yanı sıra fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları sunuyor.

Bursa’daki tek özel çarşıya sahip AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile proje, sosyal hayatın ve alışverişin tekrar konumlanacağı bir merkez niteliği de taşıyor. Proje sakinlerinin tüm günlük ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra cadde mağazaları Bursa şehri için de bir değer olarak öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz