Hepsiemlak’a Altın Örümcek Ödülü

Hepsiemlak

Hepsiemlak, 20. Altın Örümcek Ödülleri’nde Gayrimenkul&Yaşam Merkezleri “Web Sitesi” kategorisinde birinci oldu.

Emlak sektörünü güncel ve güvenilir ilanlarla buluşturanhepsiemlak, Türkiye’nin sektördeki ilk ve tek gelenekselleşmiş bağımsız organizasyonu 20. Altın Örümcek Ödülleri’nde Gayrimenkul&Yaşam Merkezleri “Web Sitesi” kategorisinde birinci oldu. Tüm ürün ve hizmetlerinde yeni teknolojileri uygulayarak kullanıcılarına kusursuz bir online deneyim yaşatan hepsiemlak sektöre yön vermeye devam ediyor.

Hem jüri hem de halk oylaması sonucunda ödüle layık görülen hepsiemlak, teknoloji odaklı ve inovatif çalışmalarıyla kullanıcılarının hayatlarına hız ve kolaylık katıyor. Online alanda yaptığı yenilikler ile fark yaratan, anlaşılır tasarımı, sade ve kullanım açısından kolay arayüzü ile kullanıcıların ilk tercihi olan olanhepsiemlak, yüksek hız performansı ile de keyifli bir kullanım alışkanlığı sunuyor.

Hepsiemlak web sitesinde öne çıkan; ilan takibi, ilan sahibi ile iletişim, konumunuzu kullanın gibi özellikler sayesinde artık aradığınız kriterlere uygun en güvenilir ilanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Altın Örümcek Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı girişimleri değerlendiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz