Hezarfen Villaları’nda 1 Milyon 50 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar!

Vefakar Yapı’nın Karaağaç’ta konumlandırdığı yeni projesi Hezarfen Villaları’nda her villanın kendine özel çevrili 760 metrekare alan içinde bahçesi bulunuyor.

Hezarfen Villaları,  Vefakar Yapı  imzası ile İstanbul’un Büyükçekmece ilçesi, Karaağaç Mahallesinde hayata geçiriliyor. Proje, toplamda 48 bin 150 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Yüzde 85’i yeşil alan olan proje 45 villadan oluşuyor. Villalar iki katlı olarak yükseliyor. A Tipi Villalar brüt 208 metrekare ve B Tipi Villalar brüt 302,30 metrekare büyüklüğe sahip.

Projedeki her villanın kendine özel çevrili 760 metrekare alan içinde bahçesi bulunuyor.

 

Karaağaç Hezarfen villaları; Kuzey Marmara Otoyolu, Karaağaç Bağlantı Yolu üzerinde otoyola çok hızlı ulaşım avantajıyla yeni havalimanına 15 dakika mesafede yer alıyor.

Projede her villa için 2 araçlık otopark, özel havuzu, kamelya, akıllı ev sistemleri, peyzaj alanı bulunuyor.

Ayrıca site sakinlerinin kullanımına fitness salonu, mescid, kütüphane, toplantı salonu, çocuk oyun parkı, basketbol, futbol ve voleybol olmak üzere çok amaçlı saha da sunuluyor.

 

Hezarfen Villaları fiyat ve ödeme planı

 

 

Hezarfen Villaları’nda A tipi villaların fiyatları 1 milyon 50 bin TL’den başlıyor. 52 bin 500 TL’lik kısım sözleşme sırasında veriliyor. Bu bedelle birlikte toplamda 500 bin TL de peşinat olarak ödeniyor. Geri kalan 550 bin TL ise 48 ay vade ile ödenebiliyor.

 

 

B tipi villaların fiyatları ise 1 milyon 250 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 62 bin 500 TL sözleşme veriliyor olup yine toplamda 500 bin TL peşinat ödeniyor. Geri kalan 750 bin TL ise 48 ay vade ile ödenebiliyor.

 

Tel: 0212 495 7676
Web: http://vefakaryapi.com/hezarfen-villalari/

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz