Huzurlu İnşaat 5 Şantiye’de Gaza Bastı

Toplamda 500 konut ve 27 ticari üniteden meydana gelen Huzurlu Marmara Projesinde teslime hazırlanan Huzurlu İnşaat, Anadolu ve İstanbul’da devam eden 5 şantiyede de çalışmalarını hızlandırdı.

Huzurlu Marmara Erken Teslim Edilecek

Huzurlu İnşaat’ın önümüzdeki süreçte kentsel dönüşüm odaklı yeni yatırım hamleleri gerçekleştireceğini söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı  “Huzurlu” markası yatırımcıları projelere çekiyor. Çünkü 1. sınıf işçilik, yüksek prim ve erken teslimi projelerimizde klasik hale getirdik. 500 konut ve 27 ticari ünitenin yer  aldığı Huzurlu Marmara Beylikdüzü projemizde de erken teslim geleneğini sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı. Bıyıklı, 2018 yılının ekim ayında planlanan projelerin teslimlerinin erkene çekildiğini ve yeni yılın ilk çeyreğinde hak sahiplerine teslim edileceğini belirterek “Aile öncelikli projeler geliştiriyoruz. “Huzurlu” markamıza güvenen ve ilgi duyan yatırımcılara teşekkür ediyoruz. Yatırımcılar farklı lokasyonlarda yeni projelerimizin olup olmadığını soruyor, inşallah yakın zamanda Kentsel dönüşüm odaklı yeni yatırım hamlelerimizi başlatacağız” ifadelerini kulandı.

Sosyal Donatılar Dikkat Çekiyor

Huzurlu Marmara imzasıyla Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Huzurlu Marmara, 500 konut ve 27 adet ticari üniteden meydana geliyor. Toplamda 27 bin metrekarelik arsa üzerindeki 18 bin 320 metrekarelik inşaat alanı üzerinde konumlandırılan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. Sosyal olanaklarıyla da dikkat çeken Huzurlu Marmara’da göletler, yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, fitness, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, kapalı havuz, kafe, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor.

Ulaşım Avantajı

İstanbul’un en işlek ulaşım aksı olan E-5 Otoyolu’na çok yakın bir konumda yer alan proje E-5 otoyoluna yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje ayrıca çok sayıda eğitim ve sağlık kurumuna yakın bir noktada yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz