E5 Meydan Projesi 2018’de Lansmana Çıkıyor

Küçükçekmece Sefaköy’de projelendirilen E5 Meydan Projesi, 2018 yılında lansmana çıkacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’ne ait (Toki) Küçükçekmece Sefaköy’deki 20 bin 776 metrekarelik arsa ihalesini hasılat paylaşım modeliyle 324 milyon lira arsa payı karşılığında alan Türkiye Ortadoğu Konut Altyapı ve Müteahhitlik (Torkam İnşaat) ile Nar Kentsel Ortaklığı bu arsa üzerinde E5 Meydan adını verdikleri bir proje gerçekleştirecek.

Karma bir proje olarak inşa edilecek

TORKAM İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli projeden 900 milyon TL gelir beklediklerini açıkladı. Projenin rezidans dairelerden, ofislerden meydana gelecek karma bir proje olduğunu belirten Dereli, şunları kaydetti:

“Söz konusu arsa İstanbul’ un en değerli lokasyonunda yer almaktadır. Florya, havalimanı, E5, Sefaköy bileşenlerini içinde barındıran proje alanı günlük 2 milyon kişilik yolcu kitlesiyle yüz yüze kalmaktadır. Çevresindeki Üniversite, Kaymakamlık, kamu ve özel sektör binalarının yanı sıra proje, heyecan verici bir noktada yer alıyor. Bölgede ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü Metro ve havaray çalışmaları var. Lokasyon avantajı sağlayan projemiz tüm ulaşım akslarının ve kentsel olanakların yanı başında konumlanıyor. E5 Meydan projemizle iş ve yaşam standartlarını zirveye taşımayı amaçlıyoruz.

Projenin 2018’in nisan veya mayıs ayında lansman satışlarına sunulması öngörülüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz