İdealist Cadde Projesi’nde Ön Talep Fırsatı

İdealist Cadde

İdealist GYO tarafından Şile’de hayata geçirilen İdealist Cadde projesinde ön talep toplama işlemi başladı. 4 blok halinde inşa edilecek olan projede toplam 45 konut ve 13 adet ticari ünite yer alacak.

İdealist Cadde – Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nca (GYO) yapılan Şile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi İhalesini, 15 milyon 70 bin lira bedelle kazanan İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), 17 bin 933 metrekarelik arsa üzerinde konut ve ticari ünitelerden oluşan yeni bir proje hayata geçiricek.

İdealist Cadde ismini alan proje 4 blok halinde inşa edilecek. Yapı ruhsatı 13 Temmuz’da alınan projede toplam 45 adet konut ve 13 adet ticari ünite yer alacak.

Ön talep toplama işlemlerinin başladığı proje, 8 adet 1+1, 21 adet 2+1,3 adet 2+1 dubleks, 6 adet 3+1, 4 adet 3+1 dubleks, 2 adet 4+1 dubleks ve 1 adet 5+1 daireden meydana gelecek. ‘Şile’de İdealist Bir Yaşam Yükseliyor’ sloganıyla duyurulan projenin mimari çizimlerini ise Salon Proje Mimarlık firması üstleniyor.

İnşa çalışmaları bu yıl içerisinde başlayacak olan İdealist Cadde projesi, Ayazma Plajı’na 1,5, İstanbul Şile Yolu’na 1,3, Işık Üniversitesinde 5, Çekmeköy’e 50, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 62 ve Kadıköy’e 70 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

Yatırımcılarına çok sayıda imkan ve avantaj sunacak olan projedeki sınırlı sayıdaki konutlar sahiplerini bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here