İdealist GYO Şile Projesi’nde Ön Talep Dönemi

İdealist GYO, Emlak Konut GYO Şile Çavuş arsa ihalesini 68 milyon 500 bin TL ile kazanan idealis GYO, arsa üzerinde geliştireceği proje için ön talep toplaya başladı.

İdealis GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan yazılı açıklamaya göre şirket, arsayı teslim aldı. İdealist GYO tarafından KAP’A yapılan açıklama şöyle;
“Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından düzenlenen İstanbul Şile Çavuş Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi İhalesine İdealist İnşaat Ticaret Limited Şirketi & İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. İş Ortaklığı olarak girilmiş olup, sözleşmeye ilişkin yer teslimi 21.08.2017 tarihi itibarı ile alınmıştır.
Bugüne kadar geçen zaman içerisinde bu proje ile ilgili Tapu Müdürlüğü, Belediye ve Emlak Konut GYO A.Ş.kurumları ile görüşülerek imar, ruhsat, harç, vb. işlemler yürütülmüştür.
Bu işlemler ile beraber Salon Proje Mimarlık firması ile proje çizimi konusunda anlaşılmış olup, ilgili firma proje çalışmalarını (Vaziyet planı, Avan projeler) en kısa süre içinde Emlak Konut GYO A.Ş. ve Şile Belediyesi’ne onay için sunulacaktır.Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz