İnşaat Sektörünü Buluşturan Zirve Boğaziçi’nde

Boğaziçi Üniversitesi Finans Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin düzenlediği 2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi 19 Ekim 2017’de GYODER iş birliğiyle Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşiyor. Büyük ilgi gören ilk etkinlikten sonra bir klasik haline gelmeye aday zirve sektörün prestijli temsilcilerini ve ilgililerini yeniden Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde bir araya getirecek.

2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi, odağında “Kazançlı Yapılar İnşa Etme Sanatı” temasıyla ekonomimizin en büyük dinamiklerinden inşaat sektörünü; geçmişi, bugünü ve geleceğiyle kapsamlı bir şekilde incelemeyi ve amaçlıyor.

Katılımcılarına, sektördeki önde gelen isimlerin paylaşımlarıyla sahnede boy göstereceği ilham dolu bir gün vaat eden Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Ekonomisi Zirvesi, içerdiği konu başlıkları ve programıyla da yeni bir bakış oluşturmayı ve farklı sektörlerden gelen katılımcıları buluşturarak değerli bir network ortamı sunmayı hedefliyor.

Bu seneki zirvede alanında uzman isimlerden “Çanlar Kimin İçin Çalıyor? Daha İyi Bir 2018 için Neler Yapılmalı?” “Yeni Finansal Enstrümanlar”, “Geleceği İnşa Etmek İçin Önce İK!” “Çok Taraflı Kazanmanın Sırları” gibi sektöre yeni bir soluk getirecek paneller gerçekleşecek.

Zirvede Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal Yönetim Merkezi Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray, GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, Massachusetts Institute of Technology Gayrimenkul Finansı ve Geliştirme Programı Başkanı Prof. Dr. Tony Ciochetti, Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Mithat Yenigün, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği Başkanı Ferdi Erdoğan’ın yanı sıra inşaat sektörünün önde gelen şirket ve kurumlarından temsilciler konuşmacı olarak yer alacak.

Program hakkında ayrıntılı bilgi için: http://www.insaatekonomisi.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz