İnternetten Tüm Daireleri 1 Saatte Sattı!

Türkiye’de ilk defa e-ticaret platformundan konut satışı gerçekleştiren hepsiburada.com, Nef Ormantepe’de yer alan 1+1 ve 2+1 daireleri özel fiyatla satışa sunalan  tüm daireleri 1 saatte sattı.

Hepsiburada.com’dan yapılan açıklamaya göre Türkiye’nin 81 ilinden 523 bin sipariş alan Hepsiburada, Efsane Cuma günü 520 bin siparişle 2 milyon ürün sattı. Türkiye’de ilk defa e-ticaret platformundan konut satışı da gerçekleştiren hepsiburada.com, Nef Ormantepe’de yer alan 1+1 ve 2+1 daireleri özel fiyatla satışa sunarak 1 saatte tüm daireleri sattı.

11 milyon ziyaretçi tarafından toplam 20 milyon kez ziyaret edilen Hepsiburada platformunda, Efsane Cuma günü işlem yapılmayan tek bir saniye olmadı. Türkiye’de Efsane Cuma söylemini sahiplenen Hepsiburada, birçok farklı sektörün de benimsediği, vatandaşların ‘Kara Cuma’ yerine kullanmayı tercih ettiği sloganıyla büyük beğeni topladı.

Türkiye’de bir ilk: Hepsiburada, Nef iş birliğiyle tüm konutları sattı

Hepsiburada, e-ticaret platformunda bir ilke imza attı. Efsane Cuma’ya özel olarak daha önce hiç satışını yapmadığı ürünleri satışa açtı. Son 3 yıldır sektör lideri olan Nef’in, İstanbul Çekmeköy’deki ikinci projesi olan Nef Ormantepe’de yer alan 1+1 ve 2+1 daireleri özel fiyatla satışa sunuldu ve 1 saatte tüm daireler satıldı. Dairelerin şanslı müşterileri İstanbul ve Kocaeli’nden oldu. Böylece Efsane Cuma’da Türkiye’de ilk defa e-ticaret platformundan konut satışı gerçekleşmiş oldu.

Türkiye’de ilk kez bir e-ticaret platformundan ev satışının gerçekleştirildiği günde, aynı zamanda Türk e-ticaret tarihinin en yüksek cirolu işlemi de gerçekleşmiş oldu. Nef Ormantepe’nin satışa çıkan ilk 3 dairesi 1 saat içerisinde alıcılarını buldu. Gelen yoğun talep üzerine açılan yeni dairelerin de tamamı “Efsane Cuma” kapsamında aynı gün içinde satıldı. “Foldhome” ve “Garantili Proje” gibi inovasyonlarla sektör liderliğini pekiştiren Nef, internet üzerinden ev satışı ile de yine bir yeniliğe imza atmış oldu.

 

 

Tel: 444 9 633
Web: http://nefcekmekoy.com/

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz