İstanbul Çadırı, Paris ve Londra Çadırları Arasında Yer Alacak

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dursun Topçu, Fransa’nın Cannes kentinde 13-16 Mart tarihleri arasında düzenlenecek uluslararası gayrimenkul fuarı 685 metrekarelik İstanbul Çadırı’nın olacağını belirtti.

Topçu, İstanbul’da imparatorların hayalleri gerçekleştirilerek iki dev kıtanın yer üstü ve yeraltından birleştirildiğini belirtti.

Kanal İstanbul gibi bir projeyle geleceğe yön veren büyük bir adım atıldığını kaydeden Topçu, İTO’nun 2014 yılında ilk kez katıldığı MIPIM’de, 2016’da 300, 2017’de 685 metrekarelik İstanbul Gayrimenkul Çadırı ile yer aldıklarını anlattı.

Topçu, şunları kaydetti:

“İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı, bir kez daha MIPIM’in en gözde yerlerinden biri olan Paris ve Londra Çadırları arasında 685 metrekarelik büyüklüğüyle yer alacak. İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı profesyonellerin, yatırımcıların üst düzey yönetici ve CEO’ların, gayrimenkul sektörünün lider isimlerinin ve uluslararası basın mensuplarının buluştuğu bir platform olarak networking kokteyllerine, ikili görüşmelere, paneller ve firma proje sunumlarına ev sahipliği edecek”

Kaynak: AA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz