İstmarina AVM’de Simge Sağın Konseri…

İstMarina

Yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Simge Sağın 13 Ekim Cumartesi saat 17.00’de İstMarina AVM’de düzenlenecek olan mini konserde sevenleri ile buluşacak.

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine eğlenceli saatler yaşatmaya devam ediyor.

Videoları izlenme rekorları kıran, sempatik tavırları ile de gönüllere taht kuran Yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Simge Sağın, 13 Ekim Cumartesi saat 17.00’de İstmarina AVM’de en sevilen şarkılarını seslendireceği etkinlikte hayranlarına unutulmaz anlar yaşatacak.

İstMarina Alışveriş Merkezi, heyecanlı çekiliş ve eğlenceli konserin yanı sıra Simge Sağın hayranları için Instagram üzerinden bir yarışma da düzenliyor. İstMarina Alışveriş Merkezi Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilecek yarışmada kazanan 3 kişi Simge Sağın’la kulisinde tanışma ve fotoğraf çektirme fırsatı yakalayacak. Aynı zamanda şanslı kişilere sanatçının imzalı CD’si de hediye edilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here