Kadınlar Gününe Özel Konut Kampanyaları

markalı konut

Marka konut projeleriyle bir çok kampanya başlatan firmalar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de unutmadı. Bu güne özel kampanya başlatan projelerde indirim yapan, tatile gönderen ve check-up hediye eden de var.

İşte o projeler: 

DKY Lokum Evler ve DKY Sahil projeleri

DKY, Lokum Evler ve DKY Sahil projelerinin cazip fiyat avantajı ve ödeme seçeneklerinin yanında, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Mart ayı sonuna kadar kadın yatırımcılarına yüzde dört ek indirim fırsatı sunuyor

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi firması DKY, daireyi sıcacık bir yuvaya çeviren kadınlara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Kadın yatırımcılara özel ödeme planlarına ek indirim

DKY, DKY Sahil ve Lokum Evler projeleri için cazip fiyatlarının yanı sıra, DKY satış ofislerinde, Kadınlar Günü’nde yeni bir ev ile yepyeni bir hayata adım atmak isteyen kadın yatırımcılar için yüzde dört özel indirim ile ev sahibi olmak mümkün. Bu özel indirim DKY satış ofislerinde Mart ayı sonuna kadar devam edecek.

Babacan Holding Projeleri

Babacan Holding, Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı kampanyasıyla kadınları ev sahibi yapmayı amaçlayan holding, projelerindeki tüm daire tiplerinden konut alan 8 kadına çift kişilik Maldivler tatili hediye ediyor.

Babacan Holding, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel 8 kadına Maldivler’de çift kişilik tatil hediye ediyor. Babacan Holding’in satışta olan tüm projelerinde başlattığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası’yla, 8- 11 Mart tarihleri arasında; Babacan Port RoyalBabacan PremiumBabacan Palace ve Prime Suites’ten konut alan 8 kadın Maldivler’de 5 gece muhteşem bir tatil geçirecek.

Garden City Projesi

Özyurtlar Holding, Dünya Kadınlar Günü kapsamında Garden City projesine gelen kadınlara check-up yaptırma imkanı sunuyor.

Özyurtlar Holding’den yapılan açıklamaya göre, sağlıklarına önem veren kadınları Esenyurt’ta konumlanan ve binden fazla aileye ev sahipliği yapan Garden City projesinde ağırlayacak olan Özyurtlar Holding, projede check-up hizmeti verilmesine olanak tanıyor.

Garden City projesinde yaşayan ya da Garden City’e gelen tüm kadınlar, Dünya Kadınlar Günü’ne özel check-up’tan yararlanma imkanı bulacak.

Sağlık kontrolü saat 09.00’da başlayacak ve 18.00’a kadar devam edecek.

Çukurova Balkon Projesi

Çukurova Balkon Dünya Kadınlar Günü’nde konut almak isteyen kadınlara mevcut kampanyasına ek olarak yüzde 8 indirim fırsatı sunuyor.

Mevcut kampanya kapsamında yüzde 5 peşinatla ev almayı kolaylaştıran Çukurova Balkon, peşinatın kalan yüzde 15’lik kısmını bir yıl sonra, daire tutarının yüzde 80’nini ise 120 ay vadeli banka kredisi ile kira öder gibi ödeme imkanı sağlıyor.

İnşaat sektöründe 25 yıldır markalı konut projeleriyle öne çıkan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da konumlanan teslime hazır projesi Çukurova Balkon’da Dünya Kadınlar Günü’ne özel kadın müşterilerine mevcut kampanyasının yanında yüzde 8 ekstra indirim sağlıyor.

Mevcut kampanya kapsamında sadece yüzde 5 oranında düşük bir peşinat ödeyerek ev alanlar, peşinatın kalan yüzde 15’ini bir yıl sonra, daire tutarının yüzde 80’ini ise 120 ay vadeli banka kredisi ile kira öder gibi ödeyebiliyor.

Her zevke ve ihtiyaca uygun bol alternatifli daire tiplerinin yer aldığı Çukurova Balkon’da tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon, bazı dairelerde ise geniş teraslar ve bahçe katı kullanım alanı buluyor.

Her ihtiyaca uygun bol daire seçeneği

19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, daireler 65 ila 273 metrekare arasında değişiyor. Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği projede, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde planlandı. Bu doğrultuda projede 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor. Ayrıca ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içinden seçim yapma şansı da bulunuyor.

Metroya 600 metre, ormana 2 dakika

Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor. Deniz, adalar ve orman manzaralı daireleriyle dikkat çeken Çukurova Balkon, şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başında ferah bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Yüzde 85 yeşil alan ve 750 metrekarelik iki katlı sosyal tesis

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here