Kastamonu’da Yeni Proje: Özmat Premium

Kastamonu’da 111 konut ve 11 ticari alan olarak hayata geçirilen Özmat Premium Projesi, 2020 yılında teslim edilecek.

Özmat Premium projesi Kastamonu merkezde Özmat Mimarlık tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 111 adet konuttan oluşan Özmat Premium projesinde konutların yanı sıra 11 adet de işyeri bulunuyor.

Özmat Premium Kastamonu projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede 2+1 daireler brüt 115 metrekare, net 79 metrekare, 3+1 daireler ise brüt 131, net 94 metrekare ve brüt 155, net 116 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Özmat Premium fiyatları 300 bin TL’den başlıyor 450 bin TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Ocak 2020’de konut teslimleri yapılması planlanan projesi A, B ve C olmak üzere 3 bloktan oluşuyor. Projede binalar arası minimum 14 metre mesafe olması sayesinde dairelerimizin hem sabah hem akşam güneşi alması sağlanıyor. Her blok kendi içinde bir katta 3 daire, iki merdiven kovası, iki asansörden oluşuyor.

Projenin sosyal olanakları arasında ise;
•    Kapalı otopark
•    Yarı açık otopark
•    Güvenlik
•    Basketbol sahası
•    Çocuk oyun alanı
•    Yürüyüş alanları yer alıyor.

Zirve AVM, Şekercioğlu AVM, Barutçuoğlu AVM’ye yürüme mesafesinde yer alan projenin 4 kilometre yakınında devlet hastanesi, üniversite ve otobüs terminali bulunuyor.

Özmat Mimarlık
ÖZMAT PREMİUM KASTAMONU İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Merkez/KASTAMONU
Tel: 0366 212 87 03
Web: www.ozmatpremium.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here