KİPTAŞ’tan İstanbul’da 2 Yeni Proje!

İstanbul’da hayata geçirdiği konut projeleri ile adından söz ettiren KİPTAŞ, 2 yeni proje hazırlığında. Projelerin yıl içinde netleşip satışa çıkması planlanıyor.

KİPTAŞ, İstanbul’da 2 yeni proje hazırlığında. Geçtiğimiz aylarda Pendik’teki Yeşilce Aydos projesini satışa çıkaran KİPTAŞ, İstanbul’da ucuz ev arayanların hayallerini gerçekleştiricek projelere imza atmaya devam ediyor.

Silivri’ye 2 bin konut geliyor

KİPTAŞ’ın 2018 yılında satışa çıkarmaya hazırlandığı ama net tarihin henüz belirlenmediği Silivri projesinde çalışmalar devam ediyor. Proje kapsamında yaklaşık 2 bin adet konut yer alacak. Proje Silivri’nin Pirimehmetpaşa Mahallesi’nde yer alacak ve 173 dönümlük alanı kapsayacak.

KİPTAŞ’ın İstanbul’da hayata geçirmeyi planladığı projenin bir diğeri henüz proje aşamasında. KİPTAŞ tarafından bu yıl içinde Silivri dışında inşa edilecek projenin detayları netleşmedi. Projenin bu yıl içinde netleşip satışa çıkması bekleniyor.

KİPTAŞ Süleymaniye projesi ne durumda?

KİPTAŞ, Süleymaniye’de Fatih Belediyesi ile kentsel dönüşüm projesi yapacak. Burada yapılacak konutlar kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilecek. Projenin sadece inşaatını üstlenen KİPTAŞ konut satışlarını kendisi yapmayacak. İnşaat çalışmalarının bu yıl içinde başlaması planlanan proje ile 1.528 adet konut inşa edilecek. Projede 1+1’den 5+1’e kadar tüm daire tipleri yer alacak.

KİPTAŞ her bütçeye uygun konut üretiyor
Bugüne kadar bir çok projeye imza atan KİPTAŞ, hemen her bütçeye uygun konut üretiyor. İstanbul Pendik’teki projesini yakın zamanda satışa çıkaran KİPTAŞ, bu proje ile 287 bin TL’ye ev sahibi yapıyor. Projedeki daire fiyatları 528 bin TL’ye kadar çıkıyor.
KİPTAŞ’ın satışı devam eden projeleri arasında Vaditepe Gölevleri, Referans Bahçeşehir, 5. Levent, Venezia, Maltepe Evlapark Seyir Evleri, Vaditepe Bahçeşehir, Locamahal ve Yeşilce Aydos yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz