KİPTAŞ’tan kârlı yatırım fırsatı: Locamahal Veliefendi

Kiptaş’ın yeni projesi Locamahal Veliefendi konumu ve lokasyonuyla öne çıkıyor. 5 bin 750 liradan başlayan metrekare satış fiyatlarıyla satışa sunulan proje bulunduğu bölge itibarıyla kârlı bir yatırım fırsatı olarak dikkat çekiyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı şirketlerden KİPTAŞ tarafından Zeytinburnu‘nda E-5 ile sahil yolu arasında bulunan 36 bin metrekarelik arsa ve 233 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 450 milyon TL yatırım değeriyle 14 katlı 20 blok halinde tasarlanan Locamahal Veliefendi projesi 1262 konuttan ve 75 ticari alandan meydana geliyor. Projesini Özgüven Mimarlık ofisinin çizdiği Locamahal’de büyüklükleri 119 – 208 M² arasında değişen; 2+1 – 3+1 ve 4+1 kat planında seçenekleri bulunan dairelerde konut teslimlerinin 31 aralık 2020 tarihinden itibaren başlaması planlanıyor.

“Locamahal Veliefendi konumu itibarıyla büyük avantaj sağlayacak”

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım; kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilecek Locamahal’in konumuna dikkat çekerek E-5’e ve sahil yoluna yakınlığıyla, metro, metrobüs, deniz otobüsü, Marmaray ve Avrasya Tüneli gibi tüm toplu ulaşım akslarının merkezinde yer alan projenin kârlı bir yatırım fırsatı olduğunu söyledi.

Locamahal Veliefendi projesi satış fiyatları ve ödeme planı

10 ekim 2017’de gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılan Locamahal projesi 5 bin 750 TL’den başlayan metrekare satış fiyatlarıyla lansman satışlarına sunuldu. Konut fiyatlarının 733 bin TL’den başladığı Locamahal Veliefendi’de peşin alım yapanlara yüzde 10 indirim uygulanıyor. Vadeli alımı tercih edenler Kiptaş bünyesinde 12 – 18 ve 24 ay için yüzde 20 peşin ya da 36 ayda yüzde 40 peşinle vade farksız taksitlendirme yapılıyor. Daha uzun vadeler için 120 aya kadar uygun vade farkı oranlarıyla banka kredisi kullanma imkânı var.

Locamahal Veliefendi projesinin sosyal donatı alanları

21 bin M² yeşil alana sahip olacak projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, çocuk parkı, fitness merkezi, spor sahaları, Türk hamamı, sauna, yürüyüş & koşu & bisiklet parkuru, kafe&restoran, alışveriş mağazaları, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz