KİPTAŞ’tan Silivri’de 195 bin TL’den Başlayan Fiyatlarla 1508 Konut

Kiptaş

KİPTAŞ, her gelir grubuna yönelik geliştirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor.  KİPTAŞ, Silivri’de 1.508 konuttan oluşacak Silivri Konutları 3. Etap’ta daireleri 195 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılara sunuyor.

Kaliteli yaşamı İstanbul’un dört bir yanına taşıyan ve yaşanabilir konforlu alanlar sunan KİPTAŞ, bu kez İstanbul’un yeşili ve deniziyle hem yazlıkçıların hem de oturumcuların tercih ettiği bölgesi Silivri’de Silivri Konutları 3. Etap’ı hayata geçirecek.

ORTA VE DAR GELİRLİ AİLELER İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Sadece evi olmayanların müracaat edebileceği projede amaç; İstanbul sınırları içerisinde hiç evi olmayan vatandaşların uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla ev sahibi olmasını sağlamak. Orta ve dar gelirli aileler için geliştirilen projede müracaatlar 28 Mart itibariyle alınıyor.

Estetik mimarisi, deniz manzaralı daireleri ve birinci sınıf malzeme kalitesiyle sosyal konut algısının yeniden inşa edileceği Silivri Konutları 3. Etap projesi,  bölgenin sembol projelerinden biri olacak. Proje, gerek konumu gerekse konforlu yaşam alanları ve zengin sosyal donatılarıyla bölgedeki değişime öncülük edecek nitelikte.

 YÜKSEK KALİTE, UYGUN FİYAT VE CAZİP ÖDEME İMKANLARI SUNULUYOR

173 bin 606 metrekarelik alan üzerinde 1.508 konuttan oluşacak Silivri Konutları 3. Etap’ta deniz manzaralı 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.

Orta ve alt gelir grubuna yönelik geliştirilen projede 92 metrekare 2+1 daireler 195 bin TL’den, 112 metrekare 3+1 daireler 215 bin TL’den satışa sunuluyor.  Projede 36 ay vade farksız ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 20 peşinat, 120 aya kadar banka kredili taksit imkanı da sağlanıyor.

ZENGİN SOSYAL DONATI ALANLARINA SAHİP

Site sakinlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Silivri Konutları 3. Etap projesinde; geniş peyzaj alanlarının yanı sıra çocuk oyun alanları, spor sahası, cami, sağlık ocağı, okul ve prestijli ticari alanlara da yer veriliyor.

ENGELLERİ KALDIRIYORUZ!

Sosyal konut projelerinde engelleri kaldıran KİPTAŞ, Silivri Konutları 3. Etap’ta 99 adet 2+1 giriş kat daire için engelli vatandaşlarımıza müracaat önceliği veriyor. Projede zemin kat daireler ihtiyaca uygun olarak tasarlanarak teslim edilecek.

SİLİVRİ KONUTLARI 3. ETAP KATILIM ŞARTLARI BELİRLENDİ

KİPTAŞ, Silivri Konutları 3. Etabından konut sahibi olabilme şartlarını belirledi. Buna göre konut sahibi olacaklarda; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, reşit olması, İstanbul ilinde üzerine kayıtlı konut olmaması şartı aranacak. Alıcılar, konut taleplerini 28 Mart – 18 Nisan tarihleri arasında ön müracaat sistemiyle yapabilecek.  Müracaatın konut adedinden fazla olması halinde müracaat edenler arasında 28 Nisan Cumartesi günü Noter huzurunda yapılacak kura çekilişi ile hak sahibi belirlenecek.

ULAŞIM AVANTAJINA SAHİP

167 bin 800 metrekarelik inşaat alanına sahip Silivri Konutları 3.Etap, son derece cazip bir noktada yer alan lokasyonuyla İstanbulluların tercih ettiği gözde yaşam alanları arasında yer alacak.

E-5 Otoyoluna yakın konumu ve TEM Otoyoluna 5 dakika uzaklıktaki mesafesiyle her yere kolay ulaşım imkanı sunan Silivri Konutları 3.Etap’ta teslimler 24 ay sonra yapılacak

Proje Bitiminde Yaşayacak Kişi Sayısı: 5.000

Konut Tipleri: 2+1, 3+1,

Konut Metrekareleri:

  • 2+1: 1442 daire / 3+1: 66 daire
  • 2+1 92 m²,  3+1  112 m²
  • Ödeme Planı:
  • 2+1 195.000 TL
  • 3+1 215.000 TL
  • %20 PEŞİN, 120 AYA KADAR BANKA KREDİLİ TAKSİT  İMKANI
  • AYRICA KİPTAŞ’a VADE FARKSIZ 36 AY ÖDEMELİ TAKSİT İMKANI
  • Satış Ofisi: Seyitnizam Mahallesi, Gümüşsuyu Davutpaşa Cd. No:17 D:1 Zeytinburnu/İstanbul
  • Telefon: 4149898 Web Sitesi: www.kiptas.istanbul

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz