Kurtköy Modern Projesi Hayata Geçiyor

Kurtköy proje

Kurtköy Modern Projesi Lens Grup tarafından hayata geçirilecek.

İstanbul Pendik’te Lens Grup tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan proje toplam 31,900 m2’lik bir tapulu alana sahip. Proje üzerinde 199 odalı bir otel ve 70 adet ofisin yer aldığı bir proje hayat bulacak. Proje de aynı zamanda 85 adet işyeri de olacak. Proje Özasr Yapının kendi arazisi üzerine kuruluyor.  Proje de şu an itibariyle inşaat çalışmaları da başlamış değil. İlerleyen zamanlarda ise ofis tipleri konuta dönüştürülebilecek.

Kurtköy Modern Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

Kurtköy Modern projesinde ilk etap olarak ofis şeklinde planlanmış fakat konuta da dönüştürülecek olan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde olacak.

Projenin toplam inşaat alanı büyüklüğü 231 bin 344 m2. Bina oturum alanı ise 14 bin m2. Peyzaj için ayrılan alan ise 18 bin m2 olarak belirlendi.

Proje de açık ve kapalı otopark alanları da mevcut. 120 bin metrekarelik alanda araçlarda rahat bir şekilde park edebilecek.  Projenin yatırım bedeli ise 274 milyon 511 bin 459 TL. İnşaata başlamasının ardından projenin 32 ayda tamamlanması gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz