KuzeyKent Projesi’nde Konutlar Satışta

TOKİ

Ankara’da hayata geçirilen KuzeyKent Projesi’nde 250 daire satışa çıkarıldı. 235 bin TL’den başlayan fiyatlarla.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından insa edilen Kuzeykent projesindeki daire satışları için 6 Şubat-6 Mart tarihleri arasında açık artırmayla başvurular toplandı. Projede 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan projedeki 250 konut satışa çıkarılmış oldu.

Projede fiyatlar ve ödeme seçenekleri

Daire fiyatları 235 bin TL’den başlayan projede yüzde 10, yüzde 15, yüzde 25 peşinat, 96, 108, 120 ay vade seçenekleriyle ödeme yapılabiliyor.

Projede sosyal donatı alanları

Bir milyon 655 bin metrekare alan üzerine inşa edilen TOKİ Kuzeykent projesi, 5 bin 82 konuttan oluşan projede ticari, kültürel, eğitim, sağlık, spor, ibadet yapıları ve tesisleri bulunuyor.

700 bin metrekare alan üzerinde 76 bin ağaç, 5 milyon çalı yer alacak projenin rekreasyon alanında ise, 23 farklı büyüklükte süs havuzu, müzik ve dans eşliğinde ses-ışık ve su oyunu gösterilenin yapılmasına imkan veren havuz,  2 giriş kapısı,  21 restoran, 10 lokanta, 10 kafe, 817 araç kapasiteli açık otopark, yaşlılar merkezi 5 bin kişilik amfi, nikah ve düğün salonu yer alıyor.

 

Projede yürüyüş yolları, mini futbol sahası, basketbol oyun alanı, basketbol antrenman sahası, voleybol sahası, spor aletleri, masa tenisi, kaykay pisti, spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, eğitici oyun duvarları, çocuk yüzme havuzu, spor alanları ve geniş yeşil alanlar gibi sosyal donatılar da bulunuyor.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz