Lionia Yaşam Evleri Projesi

Lionia Yaşam Evleri Projesi

İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Lionia Yaşam Evleri Projesi, 260 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta…

İstanbul Avrupa Yakasının sürekli değerlenen ilçelerinden Esenyurt mevkiinde sektöre kazandırılan Lionia Yapı imzalı Lionia Yaşam Evleri projesinde toplam 87 adet konuta yer veriliyor. Projede tüketiciye 2+1, 3+1 ve 4+1 planında tasarlanan daire seçenekleri sunuluyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 90 metrekare ile 170 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Konut teslimlerinin Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Lionia Yaşam Evleri konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 260 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Tek blok şeklinde Esenyurt’ta yükselen Lionia Yaşam Evleri projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 planındaki daire seçenekleri her zevk ve ihtiyaca uygun standartlarda tasarlandı. Dairelerin büyüklükleri ise 90 metrekareden başlayıp 170 metrekareye kadar yükseliyor. Kısa süre içinde yaşamın başlaması planlanan proje bin 600 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Lionia Yaşam Evleri Projesi Fiyat Listesi

Lionia Yapı tarafından İstanbul Esenyurt’ta konumlandırılan Lionia Yaşam Evleri projesinin fiyatları ise şu şekilde:

  • 2+1 260 bin TL ile 410 bin TL arasında değişen fiyatlarla,
  • 3+1 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Yüzde 25 peşinat ödeyerek konut satın alınabilen Lionia Yaşam Evleri projesinde geri kalan yüzde 75 konut bedeli ise banka kredisi kullanılarak taksitler halinde tahsil edilebiliyor.

PROJEDE SOSYAL DONATI ALANLARI

İstanbul’un markalı konut projeleri ile sürekli yenilenen ve değerlenen ilçelerinden Esenyurt’ta yaşama kazandırılan Lionia Yapı imzalı konut projesi Lionia Yaşam Evleri’nde kapalı otopark, güvenlik hizmetleri, çocuk oyun alanları ve apartman içerisinde asansör gibi sosyal olanaklar sunuluyor.
,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz