Lotus Towers Projesi İstanbul Hayatı Buluşturuyor

İstanbul Başakşehir’deki Lotus Towers Projesi, rezidans, home-office, ofis, ticari alan ve otel alanları ile iş, yaşam ve eğlenceyi tek bir merkezde buluşturuyor. 2 kuleden oluşan projede, 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire seçenekleri ile penthouse daireler yer alıyor.

Hayat Group’un Başakşehir’de hayata geçirdiği Lotus Towers Projesi; iş, yaşam ve eğlence tek bir merkezde buluşturuyor.

Bölgenin en lüks ve en büyük karma yaşam projesi olarak hayata geçen Lotus Towers Projesi, 7740 m2 alan üzerinde 34.000 m² inşaat alanına sahip. Proje, 5.000m² peyzaj alanı ile de bölgede dikkatleri çekiyor.

Lotus Tower Projesi Başakşehir

1+1, 2+1, 3+1 ve Penthouse Daireler

Rahat, huzur ve konfor dolu bir hayatın kapılarının aralandığı Lotus Towers’da, 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire seçenekleri ile penthouse daireler yer alıyor.

Lotus Tower Projesi BaşakşehirOtel ve rezidans olmak üzere 2 kule olarak yükselen Lotus Towers, rezidans, home-office, ofis, ticari alan ve otelden oluşan birçok seçenek içinden en uygununu seçmek üzere eşsiz fırsatlar sunuyor.

Teslim Tarihi 2024

Lotus Tower Projesi Başakşehirİnşaatın hızla devam ettiği Lotus Towers Projesi’nde teslim tarihi ise 31 Aralık 2024 olarak öngörülüyor.

Projenin lansman toplantısında Hayat Group Yönetim Kurulu Başkanı Mohammed Abdelhalim, Genel Müdür Yusuf Kenan Keskin ve Lotus Towers Satış Pazarlama Müdürü Ulaş Akbal proje ve şirketleri hakkında davetlilere bilgi paylaşımında bulundu.

İLETİŞİM:

Telefon: 444 0 783

info@hayatgrp.com.tr

Lotus Towers

Fulya Mh. Büyükdere Cd. No:28/15 Hayat Apt. Şişli / İstanbul

 

Lotus Towers Projesi Başakşehir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz