Lüks Mekanların İlk Akla Gelen Markası: Peli Grand Serisi

Peli Parke

Peli Parke, 12 mm kalınlıkta, geniş renk-desen seçeneğindeki göz alıcı koleksiyonu ile beğeni kazandı. 

Peli Parke, üstün teknolojisi ve özel tasarımı ile Grand Koleksiyonu’nu yaratarak ürün ailesine 12 mm kalınlıkta, geniş renk-desen seçeneğinde göz alıcı bir koleksiyon ekledi. Standartların dışında kalınlık ölçüsüyle pazara yeni bir ürün sunan Peli Parke, doğanın izlerini mekanlara taşırken dayanıklılığı artırıyor, mekanlara gerçek ahşap etkisini taşıyor. 

Peli ParkeNormal laminat parkenin kalınlık ölçüsünden 4 mm daha fazla kalınlığa sahip olan Grand Koleksiyonu, 12 mm kalınlık ölçüsüyle ezberleri bozuyor. Doğal ahşabın sıcaklığını hissettirmesiyle farklılaşıyor. AC5 yüzey dayanım sınıfındaki koleksiyon, en üst seviyede kaliteye sahip olmasıyla güven veriyor. Kalınlığın getirdiği avantajla ses ve ısı yalıtımını üst noktalara taşıyor. 

Peli ParkeYaşam alanlarına gerçek lamine parke hissini veren Grand Koleksiyon, laminat parkenin kullanım avantajlarını da korumaya devam ediyor. Hijyen koşullarını üst seviyede sağlayan, kolay temizlenebilen, uzun süre dayanıklılığa sahip olan koleksiyon, mekanın daha bütün olarak algılanmasına katkı sağlıyor.

Ulaşılabilir tasarım ve gerçek ahşap etkisini tüketicilere sunan lüks sınıfındaki koleksiyon, yaşam alanlarına ahşabın doğallığını, sıcaklığını getiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here