Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde konutta takas devri!

Makyol Yaşam Projesi'nde büyük yaz kampanyası başladı. 180 bin TL'ye varan indirimlerle isteyen daire sahibi hemen taşınabilecek.

Teslimlerin hemen yapıldığı Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde yeni başlatılan bir kampanya ile eski evini verip yerine yeni ev alma fırsatı başladı. Üstelik aradaki fark da vade farksız 36 ayda ödeniyor.

Uluslararası ENR Dergisi tarafından belirlenen dünyanın en büyük ilk 250 müteahhitlik firması içinde yer alan Makyol İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde yapımı tamamlanan ve yaşamın geçen sene başladığı 465 konutluk Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde takas usulüyle yeni ev sahibi olma fırsatı veren bir kampanya başlatıldı. 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planında sınırlı sayıda uygulanan kampanya kapsamında eski evini verip projeden yeni daire sahibi olma imkânı sunuluyor. Takasa alınacak evin değerini Makyol İnşaat’ın göndereceği ekspertizlerin raporları doğrultusunda belirlenecek rakamlar doğrultusunda satın alınacak evin fiyatından düşürülecek. Yeni ev ile eski ev arasında doğabilecek fiyat farkını yeni evini alan yatırımcı 36 ay taksitle vade farksız olarak Makyol’a ödeyecek.

Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde sosyal alanlar

Projede yaşayanların keyifli bir ortamda vakit geçirmelerine olanak sağlayan sosyal tesisler arasında; açık yüzme havuzu, sauna, spa, fitness salonu, yürüyüş yolları, sosyal tesis, yoga plates ve dans stüdyoları, kapalı otopark alanı, kafeterya ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz