The Mandarins Acıbadem Mayıs’da Teslimlere Başlayacak

Mandarins Gayrimenkul tarafından hazırlanan konut projesi The Mandarins Acıbadem ilk yılında tamamlandı. 1.2 milyar TL yatırımla Avrasya Tüneli’nin Anadolu Yakası çıkış noktasında 22 katlı ve iki etap olarak inşa edilen The Mandarins Acıbadem projesi mayıs ayında teslimlere başlayacak.

Mandarins Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem, sahip olduğu özellikleri sayesinde 5 yıldızlı yaşam konforu sunacak. Dış yüzeyi kış ve yaz aylarında enerji tasarrufu sağlayan solar dış cephe kontrol sistemi ile kaplanan projenin ilk etabında, metrekareleri 70 ile 287 arasında değişen ve 1+1’den 5+1 dublekse uzanan 493 daire yer alıyor.

Yapı maliyetlerine rağmen süreyi aşmadık

Projenin yüksek inşaat maliyetlerine rağmen kent kültürüne uyumlu, teknolojik donanımlarla inşa edildiğini ifade eden Mandarins Gayrimenkul Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Emin Can Aydın, “Tavan yüksekliğini 3.15 metre olarak tasarladığımız The Mandarins Acıbadem’de demir, beton ve diğer yapı malzemelerinin maliyetleri artmasına rağmen hiç duraksamadan konut sahiplerine taahhüt ettiğimiz gibi 1.etap inşaatımızı tamamladık. Tüm ince işçiliklerin de tamamlanması ile Mayıs ayında ev sahiplerimiz dairelerine yerleşmeye başlayacak, yatırımcılar da Nisan ayından itibaren konutlarını kiraya verme işlemlerini gerçekleştirebilecekler” dedi.

Önemli ulaşım lokasyonlarına yakın

Akasya AVM’nin yanında iki etap olarak inşa edilen proje, başta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olmak üzere, Ünalan metrosu, Uzunçayır metrobüs durağı, Göztepe Medical Park Hastanesi, Doğa Koleji ve Doğuş Üniversitesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here