The Mandarins Acıbadem’de Akıllı Ev Teknolojisi

Kadıköy’ün gözde projesi The Mandarins Acıbadem’de yer alan Sensehome teknoloji, iklimlendirme, havalandırma, aydınlatma ve güvenlik yönetimi gibi sistemleri akıllı telefonla uyumlu olarak yönetme kolaylığı sağlıyor.

Yenilikçi mimari tasarımları hayata geçiren markalı konut projeleri, günlük yaşamı kolaylaştıran ve ev konforunu artıran teknolojik çözümleriyle fark yaratıyor. Bu projeler arasında yer alan The Mandarins Acıbadem’in özel hizmetleri arasında yer alan Sensehome teknolojisi; evin iklimlendirilmesinden havalandırılmasına, aydınlatılmasından güvenliğine kadar tüm sistemlerin yönetimini cep telefonuna taşıyor.

Çocukların eve giriş ve çıkış saati cepte

Akıllı telefonlarla uyumlu olan Sensehome teknolojisi ile evin ısı konforu yönetiliyor, doğalgaz, su, elektrik gibi kaynakların kontrolü sağlanıyor, aydınlatma sistemi kontrol ediliyor ve butler hizmetlerini uygulama üzerinden yönetebiliyor. Aileler projelerde çocuklarının güvenliğini sağlayan özelliklere de çok dikkat ediyor. Uygulama sayesinde kapının açılıp kapandığı saatler cep telefonuna bilgi olarak iletilecek ve böylece çocukların eve giriş ve çıkış saatleri de kontrol altında olacak.

Akasya AVM’nin yanında iki etap olarak inşa edilen proje, başta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olmak üzere, Ünalan metrosu, Uzunçayır metrobüs durağı, Göztepe Medical Park Hastanesi, Doğa Koleji ve Doğuş Üniversitesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz