Mandarins Cadde 2018’de Açılıyor

The Mandarins Acıbadem projesi kapsamında yer alan Anadolu Yakası’ndaki en büyük açık AVM özelliği olan Mandarins Cadde 2018 yılında açılacak. 

Anadolu Yakası’nın en geniş alana ve en fazla ticari alana sahip açık alan alışveriş merkezi Acıbadem’de hayata geçirilecek. Konut projeleri ile bağlantılı olarak 60 bin metrekare alan üzerine yayılacak olan ve 300 dükkanın yer alacağı proje Anadolu Yakası’nda büyük ses getirecek.

70 dükkan ile projede yer alacak olan The Mandarins Acıbadem, giyimden ev dekorasyon ve tekstiline, kozmetikten elektronik ürünlere, takı ve aksesuardan cafe ve restoranlara kadar birçok alanda dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapacak. Mandarins Cadde’de konut dışından misafirler için vale hizmeti de sunulacak.

  • “İlk yıldan itibaren kazanç sağlayacak”

Mandarins Gayrimenkul Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Emin Can Aydın, projeye ilişkin dev açık alan alışveriş merkezinin Anadolu yakasına cazibe katacağını söyledi.

İlk etapta 32, ikinci etapta 38 dükkan ile projede Mandarins Cadde ismiyle yer alacaklarını belirten Aydın, şunları kaydetti:

“Mayıs 2018’de tamamlanacak olan ilk etaptaki 32 dükkan içeren konseptte, kısıtlı sayıda 16 dükkan için talepler toplamaya başladık. Metrekareleri 70 ile 500 arasında değişen ticari alanların yer aldığı Mandarins Cadde, bulunduğu lokasyon ve ulaşım araçlarına yakınlığı sayesinde hem yatırımcısına hem de kiracısına ilk yıldan itibaren kazanç sağlayacak.”

Proje, başta E-5’e yakınlığı Ünalan Metro Durağı, Uzunçayır Metrobüs Durağı, Göztepe Medical Park Hastanesi, Doğa Koleji ve Doğuş Üniversitesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığı ile dikkat çekiyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz