Manzara 7/24’ten 24 Kasım’a Özel İndirim

Özbostan İnşaat, tüm daireleri deniz gören Manzara 7/24 projesinde, öğretmenleri de unutmadı. Firmanın başlattığı “Öğretmenler Günü” kampanyasıyla eğitim çalışanları, Pendik’te yapımı süren Manzara 7/24’ün satıştaki son dairelerine, 24 Kasım’a özel 24 bin lira indirim fırsatı ile sahip olabiliyor. 30 Kasım tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile öğretmenlere, bütçelerine göre alternatifli ödeme planı ve avantajlı vade seçenekleri de sunuluyor.

 Özbostan İnşaat tarafından Pendik’te hayata geçirilen Manzara 7/24, karayolu, metro, hava limanı ve deniz ulaşımın hemen yanı başındaki özel konumu dışında sahip olduğu adalar, deniz ve koru manzarası ile ayrıcalıklı bir yaşama açılıyor. Dairelerinin büyük bölümü satılan projede, Öğretmenler Günü’ne özel bir kampanya gerçekleştiriliyor. 24-30 Kasım tarihlerinde Manzara 7/24 satış ofisine gelen eğitim çalışanları, beğendikleri konuta, bu özel günün anısına 24 bin lira indirimle sahip olabiliyor.

Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşısında yer alan Manzara 7/24, yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna 500 metre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 2,5 kilometre mesafede konumlanıyor. Üç ayrı blokta toplam 120 konuttan oluşan projede, 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+1 tipte daireler ile 5+2 çatı dubleksleri ve her biri villa konforunda 4+2 bahçe dubleksler yer alıyor. Yüzde 70’i yeşil alana ayrılan, içerisinde yüzme havuzu ile birlikte spor salonu, çocuk oyun alanı, kapalı otopark gibi sosyal donatıların standart olarak sunulduğu Manzara 7/24’te yaşam, gelecek yıl sonunda başlıyor.

Detaylı Bilgi İçin; www.manzara724.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz