Markalı Konutta Faiz Düştü! İşte Kampanyalı 8 Proje

Kamu bankalarının konutta 0.99 faiz oranı, özel bankaları da hareketlendirdi ve pek çok banka 0.98 – 0.99 faiz oranı sunuyor. Markalı konut üreticileri de özel anlaşmalarla, faizi çok daha alt seviyelere çekti.

Bankaların konut kredi faiz oranları aşağı yönlü seyir ediyor. Bunun üzerine markalı konut üreten firmalar da projelerinde mevcut oranı daha aşağı indirmek için kampanyalar düzenliyor.

Milliyet’ten Duygu Erdoğan‘ın haberine göre; bankaların 0.99-0.98 konut kredisi faiz oranlarını sübvanse eden firmalar, bankalarla yaptıkları anlaşmalarla bu oranları, vadesine göre, 0.49-0.79’a kadar indirebiliyor.

Ayrıca firmalar kendi bünyelerinde de vadelendirme yapabiliyor. 60 aya kadar olan vadelendirmelerde bazı firmalar 0 faiz imkanı sunuyor. Çoğu anahtar teslim ve bitmeye yakın projelerdeki kampanyaların ilgi gördüğünü ifade eden sektör temsilcileri, konut satışlarının bu sayede birinci elde artış gösterdiğini söylüyor.

1 Ağustos’ta kamu bankaları konut kredisi faiz oranını 0.99’a indirmişti. Özel bankalardan da faiz indirimleri gelmeye devam ediyor.

Teknik Yapıdan 0 faiz imkânı

1- Teknik Yapı, müşterileri için kendi bünyesinde 100 ay vadeli ödeme modeliyle projelerini satışa sunuyor. Firma müşterileri kefil ve banka olmadan ev sahibi olabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler vade seçeneklerine göre sıfır faiz imkanı kullanabilecek. Uzun vadeli konut almak isteyen müşteriler maksimum 0.79 vade oranı ile daire sahibi olabilecek.

Web: http://www.teknikyapi.com/

Sur Yapı’da Sadece taksitle ödeme yapın

2- Sur Yapı bir süredir ‘sadece taksitle’ ev sahibi yapıyor. Sur Yapı projelerinde geçerli olan kampanya peşinatsız, ara ödemesiz, 0.69 vade oranıyla ve 3 bin TL’den başlayan sabit taksitlerle ev alma fırsatı sunuyor.

Web: http://www.suryapi.com.tr/

Tahincioğlu’nda 180 ay vade 0.79 vade oranı

3- Tahincioğlu, projelerinden konut almak isteyenler için başlattığı kampanyaya devam ediyor. Kampanyada, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinde 180 ay vade, 0.79 faiz oranı ile yatırımcılara avantajlı ödeme fırsatı sunuyor.

Web: http://www.tahincioglu.com/

Ege Yapı’da 50 ay 0 faiz

4- Ege Yapı, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesiyle tarihi yarımadada geliştirdiği Cer İstanbul projesinde sunduğu fırsatlarla konut sahibi yapıyor. Kampanya çerçevesinde yüzde 10 peşinat, 120 ay 0.69 oran veya 50 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor.

Web: http://www.egeyapi.com/

Nevbahar Üsküdar’da Taksitler teslimden sonra

5- Kalyon Gayrimenkul, Nevbahar Üsküdar projesinde yüzde 30 peşinat verip kalan kısmı şirket bünyesinde taksitle ödemek isteyenlere teslime kadar hiçbir ödeme yapmıyor ve y üzde 0.49’luk vade oranıyla taksitlendirme yapıyor. Taksit ödemelerini de konut teslimlerinden hemen sonra başlıyor.

Web: https://nevbaharuskudar.com/

İnsay Yapı’da Özel satış danışmanı var

6- İnsay Yapı, yılın son kampanyası olan ‘Daireni Gör, Yaşamaya Başla Kampanyası’ ile 252 konut ve 15 ticari birimden meydana gelen Ondörtüç Pendik’te yüzde 0.98 faiz oranı ile 120 ay vadelendirme seçenekleri bulunuyor. Ondörtüç Pendik’te yatırımcılara özel satış danışmanları tahsis ediliyor.

Web: http://www.insayyapi.com/

Bizim Evler Güzelce’de %20 indirim

7- İhlas Yapı’nın en yeni projesi Bizim Evler Güzelce, nakit ve kredili alımlarda yüzde 20 fiyat fırsatı sunuyor. Büyükçekmece’de yer alan projede aynı zamanda yatırımcılara 120 ay vade, 0.99 oran ve esnek ödeme imkanları da sağlanıyor.

Web: http://www.ihlasyapi.com.tr/

Sinpaş’ta Faiz 0.75’te sabitledi

8- Sinpaş, ‘Yatırım Yapacaksan Sinpaş’tan’, ‘Yuva Kuracaksan Sinpaş’tan’ başlıklarıyla sunulan kampanyada 0.75 vade oranı fırsatı veriyor. Sinpaş İstanbul’da Sinpaş Country, Queen Bomonti, Gökorman, Metrolife, Finans Şehir, Sinpaş Time; Ankara’da Altınoran, Marina Ankara, Marina Towers, Ege Vadisi; Bursa’da Bursa Modern’de satışlar devam ediyor.

Web: http://www.sinpas.com.tr/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz