Marmara Kule de %30 İndirim

Marmara Kule
Marmara Kule

İstanbul Kartal’da inşa edilen Marmara Kule projesinde cazip fırsatlar sunuldu.

İstanbul’un yükselen değerleri arasında gösterilen Kartal’da inşa edilen Marmara Kuleprojesinde teslime özel fırsatlar sunuldu. Firma tarafından açılışa özel yatırımcılara, yüzde 30 indirim sunulurken kolay ödeme imkanları da tanınıyor.

Gizer Işık İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Işık, Marmara Kule projesinde başlatılan kampanyayla ilgili, “İskanını aldığımız projemizi tamamladık ve projemizde yaşam başladı. Bu nedenle açılışa özel bir kampanyayla tüketicilerin karşısına çıkıyoruz” diye konuştu.

ŞEHRİN MERKEZİNDE YÜKSELEN DEĞER

Kartal’ın Esentepe Mahallesi’nde kurulan Marmara Kule projesi, yatırımcısın konumuyla avantaj sağlıyor. Projedeki konutların bir kısmı Adalar manzarasına sahipken diğer taraftaki dairler Aydos Ormanı’nın görüyor. Öte yandan proje E-5 ve TEM otoyollarına yakınlığıyla çevre ilçelere kolay ulaşım şansını barındırıyor.

6 bin 500 metrekarelik alan üzerinde kurulan Marmara Kule projesinde 195 adet 1+1 ve 51 adet 3+1 olmak üzere toplam 246 daire bulunuyor. Projede aynı zamanda ticari alanlar da bulunuyor.

FİYATLAR 355 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Satışların devam ettiği Marmara Kule projesinde yüzde 40 oranda satışların bittiği bilgisi edinildi. Hemen tapu ve hemen anahtar teslim imkanlarının bulunduğu projede uygun fiyatlar dikkat çekiyor. Projedeki 1+1 konutların fiyatları 355 bin TL’den 3+1 konutların fiyatları ise 790 bin TL’den başlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here