Mesa Çubuklu 28 Tanıtım Filmi

MESA Beykoz Çubuklu’da hayata geçirdiği ikinci projesi MESA Çubuklu 28 ile bir tarafta eşsiz orman manzarası bir tarafta ise panoramik boğaz manzarasıyla eşsiz bir yaşam sunuyor.

MESA’nın Çubuklu’da hayata geçirdiği ve kaba inşaatının tamamlandığı yeni projesi Çubuklu 28, 17 ekim 2018 tarihinde MESA Genel Müdürü Mert Boysanoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Zafer Ak ve Satış Pazarlama Koordinatörü Kadir Yılmaz ev sahipliğinde gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla yatırımcılara tanıtıldı.

Proje hakkında genel bilgiler

1+1, 1+1 çatı dubleksi, 2+1, 2+1 dubleks, 2+1 çatı dubleksi, 3+1, 3+1 Çatı dubleksi, 4+1 bahçe dubleksi ve 4+1 çatı dubleksi kat planlarında 80 konut ve 1 ticari alandan meydana gelen MESA Çubuklu ; zevk ve prestij sahibi detaylarıyla Çubuklu’nun en özel noktalarından birinde yer alıyor.

Az katlı ve özgün mimarisi ve estetik detaylarıyla bölgenin doğal dokusuna uyumlu şekilde tasarlanan MESA Çubuklu 28, geleneksel MESA kalitesi ve yüksek standartları ile buluşarak, ayrıcalıklı yaşam alanları sunuyor.

Satış fiyatları, ödeme planı ve projenin teslim tarihi

Yalın, estetik ve fonksiyonel bir çizgi ile tasarlanan proje, sakinlerine rezidans konforunda özel bir yaşam sunulan ve konut teslimlerinin Ekim 2019’da yapılmasının planlandığı projede satış fiyatları 1.359.000 TL ile 4.493.000 TL arasında değişiyor.

İnşaat ilerleme düzeyi yüzde 50 seviyesine ulaşan MESA Çubuklu 28’de lansmana özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Yüzde 10 peşinatla benzersiz bir yaşama ulaşmanın mümkün olduğu projede yüzde 0.98 vade farkı oranı sunuluyor.

Ağırlıklı olarak yüzde 1 KDV’li bağımsız bölümlerden oluşan projede, büyüklüğü nedeniyle normalde yüzde 18 olması gereken bağımsız bölümlerdeki KDV oranı, 31 Ekim’e kadar yürürlükte olan yönetmelik sayesinde yüzde 8 olarak uygulanabiliyor.

MESA Çubuklu 28’de dosyal yaşam özellikleri ve proje özellikleri

Projenin sosyal tesisinde aileler eğlenceli vakit geçirirken, komşular ile keyifli sohbetler de MESA Çubuklu 28 sakinlerini bekliyor. Sosyal tesisin içerisinde bulunan spor merkezi, sauna, SPA, buhar odası ve havuz ile MESA Çubuklu 28’de her anın keyfine varmak mümkün. 80 adet bağımsız alanı olan rezidans konforunu dört bir yandan ışık alan ferah daireler ve ustalıkla tasarlanmış yerleşim planı ile hissettirerek, yaşamınızın değerini arttıran tüm özelliklere sahip.

MESA Çubuklu 28’in konumu

Estetik ve işlevsel mimari tasarımıyla MESA Çubuklu 28 bulunduğu konum açısından da çok önemli ulaşım avantajlarına sahip. Riva Yolu üzerinde kolay giriş çıkışı bulunan proje, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakika Çubuklu — İstinye Feribot İskelesi’ne 7 dakika mesafede yer alıyor. Boğazın her iki yakasından da hızlı ve kolay erişim sağlanan proje sunduğu ulaşım avantajına deniz ulaşımı avantajını da katıyor.

Ofis yoğunluğunun yer aldığı Kavacık’a 3, Levent’e 10 ve Maslak’a da 12 dakikada ulaşabilen proje, Ataşehir’e 15, Bağdat Caddesi’ne ise 30 dakika uzaklıkta. Şehrin karmaşasından kaçmak isteyenlerin öncelikli tercihlerinden Polonezköy’e 15, Riva’ya 19, Anadolu Kavağı’na ise 20 dakikada MESA Çubuklu 28’den ulaşmak mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here