Mesa Koz’da “36 Ay 0 Faiz” Kampanyası

Mesa Koz

Kadıköy’de hayata geçirilen Mesa Koz Projesi’nde “36 ay 0 faiz” fırsatı…

Mesa Mesken Sanayi AŞ tarafından Kadıköy Kozyatağı’nda inşa edilen Mesa Koz Projesi, Atatürk Caddesi’nde 8 bin 279 metrekarelik arsa üzerinde tek blok halinde kentsel dönüşüm projesi olarak inşa ediliyor. Projede büyüklükleri 65 ile 289 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında değişen 280 konut ile ticari alanlardan meydana gelen bir çarşı bulunuyor.

Projede fiyatlar

Mesa KozDaire fiyatları 826 bin liradan başlayan Mesa Koz’da peşin ödemelerde yüzde 15’e ek yüzde 5 oranında indirim yapılıyor. Projede ayrıca yüzde 30 peşin, 1 ve 2 yıl sonra yüzde 25’lik iki ara ödeme ve kalan yüzde 20 oranındaki konut bedeli için 36 ay taksit yapılıyor.

Projenin teslim tarihi

Konut teslimlerinin haziran 2019’dan itibaren başlaması planlanan projede sosyal donatı alanları olarak; açılır ve kapanır özellikli yüzme havuzu, donanımlı fitness merkezi, kapalı otopark, yeme-içme alanları, 7/24 güvenlik ve alışveriş mağazaları bulunuyor.

Kadıköy – Kartal – Tavşantepe (Pendik) metro hattının bölgedeki metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan proje 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Avrasya Tüneli bağlantı yollarına erişimin kolay olduğu bir lokasyonda yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here