MESA Orman’da Brunch Etkinliği

MESA Orman

İstanbul Anadolu Yakası’nın en özel lokasyonlarından Çubuklu’da, sırtını şehrin oksijen depolarından biri olan İstanbul Kent Ormanı’na yaslayan ve doğal gölün hemen yanı başında yer alan MESA Orman’da doğayla iç içe keyifli günler, hafta sonu verilen brunchla başladı.

Gayrimenkul sektöründe 50 yıla dayanan ödünsüz kalite anlayışını nitelikli yaşam alanlarıyla buluşturan MESA, her ihtiyaca rahatlıkla cevap veren yüksek nitelikli projesi MESA Orman’daki yaşam keyfini, gerçekleştirdiği etkinliklerle bugünden hissettirmeye başladı.

MESA OrmanMESA Orman’ın ayrıcalıklı yaşamında yer almak isteyenler, 23 Eylül Pazar günü düzenlenen brunchta bir araya gelerek, keyifli bir hafta sonu geçirdi. Saat 10.00’da Develi’nin zengin brunch menüsüyle başlayan etkinlikte, aileler doğanın içinde Pazar gününün tadını çıkarırken, çocuklar palyaço eşliğinde el boyama gibi etkinliklerle neşeli bir gün geçirdi. Çocukların neşesi ile renklenen brunchta kadınlar ise geleneksel el sanatlarından ebru ile kendi eserlerini ortaya çıkardılar.

Doğanın yaşamla birleştiği nokta: MESA ORMAN

Mesa OrmanAz katlı tasarlanan bloklarındaki 219 daire ile butik ve özgün bir yaşam sunan MESA Orman projesinde 125 m² ile 300 m² arasında değişen büyüklükleriyle 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5,5+1 ve 6+1 daire seçenekleri yer alıyor. Mayıs 2020’de teslim edilecek MESA Orman, metropolün içinde saklı doğal bir dünya sunuyor.

Sadece yürüyüş mesafesindeki doğal göl ile yeşilin tüm tonlarını kucaklayan MESA Orman, parkları, bahçeleri, süs havuzları, mini şelalesi, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, havuzları, tenis ve basketbol sahaları, özel peyzajla birbirine bağlanan bahçeleri ile ayrıntılarındaki mükemmelliği yansıtıyor. Dümdüz bir arazi üzerine konumlanan MESA Orman, çocukların, oyun parklarında ve yeşil alanlarda özgürce koşup doyasıya eğlenebileceği bir alan imkânı sunuyor.

Projenin etrafını saran ve çevresiyle bağlantısını yaratıcı bir kurguyla kesen koşu parkuru, sabah koşularının mis gibi orman havasında yapılmasına imkân tanıyor. Mesa Orman sosyal tesisi ise sakinlerini benzersiz ayrıcalıklar ile tanıştırıyor. Sosyal tesisin içerisinde yer alan dinlenme ve çalışma alanları ile MESA Ormanlılar kendilerine ayırdıkları her anın keyfine doya doya varacak.

Özel konumu sayesinde hem denizden hem de karadan önemli ulaşım olanaklarına sahip olan MESA Orman, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 10 dakika, Çubuklu-İstinye Feribot İskelesi’ne 5 dakika, Levent ve Maslak’a 15 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca projenin 3. Köprü’ye yakınlığı sayesinde yeni havalimanına kolayca ulaşmak mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz