Murat Kurum: “Yatırımlar Artarak Devam Edecek”

kentsel dönüşüm

Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum, “Ülkemize, ülkemizin geleceğine güvencemiz tam. Hiçbir şekilde yatırımlarımızdan ödün vermeyeceğiz, her gün artarak devam edeceğiz.” dedi.

Ege Yapı Cer İstanbul projesi lansman toplantısında gazetecilerin sorularını cevaplandıran Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum, sektörde yaşanan dalgalanmaların geçici olduğunu söyledi.

Varlık fiyatlarında dalgalanmaların oldukça normal olduğuna dikkati çeken Kurum, doğru yerlerde, doğru fiyatlandırma ile geliştirilen hiçbir projenin satış ve kar potansiyeli anlamında başarısız olacağına inanmadığını ifade etti.

Bazı basın yayın organlarında bu “süreçte yatırım yapılmayacağına” ilişkin haberlerin çıktığını belirten Kurum, şunları kaydetti:

“Ülkemize, ülkemizin geleceğine güvencemiz tam. Hiçbir şekilde yatırımlarımızdan ödün vermeyeceğiz, her gün artarak devam edeceğiz. Artık global bir dünya var. Ticaret savaşları, o var bu var. Neticede biz büyüyoruz. Biz üretmek ve çalışmak zorundayız. O yüzden yatırım bugün de ileride de yapılır. Bunu ihalelerimizde de satışlarımızda da net bir şekilde görüyoruz. Ne milletimizde ne de yabancı yatırımcıda bir eksiklik hissetmedik.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz