Nef Arsa’da Kurumsal ve Güvenilir Arsa Arzı Talebi Artırdı

hazine arazisi satışı

En fazla kar getirisi olan gayrimenkul yatırımı olan arsa segmentinde, Nef City 82 dışında bu sene yeni arsa projeleri geliştirecek.

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, en fazla kar getirisi olan gayrimenkul yatırımı olan arsa segmentinde, Hirfanlı Baraj gölü kıyısındaki Nef City 82 dışında bu sene yeni arsa projeleri açıklayacakları bilgisini verdi.

Timur, şu ifadeleri kullandı:

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur“Burada beklediğimizden fazla talep görüyoruz. Bunun sebebi en fazla kar getirisi olması ile birlikte, kurumsal ve güvenilir bir alternatif sunmamızdan da kaynaklanıyor. Hukuki ve teknik analizi güvenilir danışmanlar tarafından tamamlanmış sorunsuz arsalara yatırım imkanı sunuyor olmamız, yine uluslararası mimarlık firmaları tarafından yapılmış masterplan ve konsept çalışmaları, gelişme potansiyeli yüksek bölgelerde imarlı, ruhsat almaya hazır arsalar sunmamız etkili. Ulaşılabilir fiyat ve ödeme koşullarıyla arsa alımını kolaylaştıran yatırım modelimiz ve de arsanın değerlenmesini beklerken arsa üzerinde teslim edilecek mobil evlerde oturum imkanı yatırımcıyı cezbediyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here