Nef Barcelona İle Gayrimenkul İşine Girecek

Erden Timur

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, Barcelona ile imzaladıkları sponsorluk anlaşması sonrası kulübün kendileriyle gayrimenkul işine girmek istediğini açıkladı.

Timur, Habertürk gazetesinin Bomonti Hilton’da düzenlediği Habertürk Türkiye Spor Zirvesi’nde ‘Futbolda Markalaşma ve Sponsorluk’ oturumuna katıldı. Oturumda, eski Galatasaray Başkanı Faruk Süren de yer aldı.

FC Barcelona ile imzaladıkları sponsorluk anlaşması hakkında önemli bilgiler veren Timur, böyle bir kulüple çalışmanın herkese nasip olmayacağını söyledi.

“Barcelona ‘gayrimenkulde sizinle başlayalım’ dedi”

Yurtdışında metropollerde proje çalışmalarının devam ettiğini anlatan Timur, “Nef’i uluslararası marka yapmak için yola çıktığımız için bu sponsorluğun önemli olduğuna karar verdik. Beklentimiz bu idi. FC Barcelona’nın bizden beklentisi ise gayrimenkul projeleri geliştirmek. Kendileri bize, ‘Gayrimenkul anlamında biz bir şey yapmıyoruz. Sizinle başlayalım ilerde bir şeyler geliştiririz’ dedi. İleride bakalım ne olur.” diye konuştu.

“Londra merkezli kurumla da proje yapacağız”

Timur, devletlerin de ortağı olduğu Londra merkezli Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile gayrimenkul geliştirmek için geçen yıl ortak bir şirket kurduklarını anımsatarak, bu kurumla çok kısa sure içerisinde ilk ortak projelerini açıklayacaklarını dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz