Nexonya Element 1’de Hayat Başlıyor

Nexonya’nın Ümraniye Dudullu’da hayata geçirdiği Element projesinin ilk etabı olan Element 1’de tapu teslimlerine başlanılmasının ardından, daire teslimleri için de geri sayım başladı.

Projede daireler, Nisan ayı itibariyle oturuma hazır olacak.  Toplam üç etaptan oluşacak olan Nexonya’nın Element projesinde ikinci etabın inşaat çalışmaları da devam ediyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan Element 2,iki blok halinde yükseliyor. 15 ve 9 katlı olarak  tasarlanan Element 2 projesinde; 37 adet 1+1, 41 adet 2+1, 14 adet 3+1 olmak üzere toplam 92 adet daire bulunuyor.

Ümraniye’de deprem yönetmeliğine uygun olarak temelleri atılan proje İstanbul’da finansın yeni merkezine olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Hem yatırım hem de oturum için avantajlı bir lokasyonda olan projenin sosyal donatıları arasında; havuz, çocuk parkı, kamelya ve basketbol sahası yer alıyor.  Projede 7/24 güvenliği sağlayan kapalı devre kamera sistemi de yer alıyor. Ayrıca her daire için kapalı otoparktan çift asansörle daireye çıkış imkânı da sunuluyor.

Proje adresi: Aşağı Dudullu Mah. Cami Cad. Tekinsoy Sk. No:39/28’a

Ümraniye / İstanbul

Tel: 444 0 257

www.nexonya.com
www.nexonyaelement.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz