NG Residence, 4 Bin 900 TL’den Başlayan Fiyatlarla Satışta

Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirilen NG Residence Projesi, peşinatsız 4 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 İstanbul’un en değerli bölgelerinden Basın Ekspres Yolu’nda hızla yükselen NG Residence projesi, yatırımcıları 2018 yılında benzersiz yaşam alanlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda sunulan kampanyada peşinat tutarı alınmadığı gibi aylık taksitler de 4 bin 900 TL’den başlıyor.

Seramik sektöründe Türkiye’nin öncü markası olan NG Kütahya Seramik’in markalı konut projesi NG Residence’ta büyüklükleri 62 ile 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Proje, toplamda 288 daireden oluşuyor. Tasarımı ve teknik donanımıyla dairelere geniş bir boyut kazandıran NG Residence, 3.18 metreye uzanan tavan yüksekliğiyle yaşam alanlarını ferahlatıyor.

Şehrin merkezinde, 5 yıldızlı Uluslararası Otel Zincirine Komşu

İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken NG Residence, ilerleyen yıllarda dünyanın en önemli fuar ve kongre alanı olacak İstanbul Atatürk Havalimanı’na 6 kilometrelik mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve 3. Havalimanı bağlantı yoluna 4 kilometrelik mesafede konumlanan NG Residence metro istasyonuna ise 200 metrelik mesafede yer alıyor. Projenin mimari duruşu, kullanılan malzeme, işçilik kalitesi ve lokasyon avantajıyla bölgede diğer projelerden ayrışan bir yaklaşım sunuyor. 26 katlı rezidans, 5 yıldızlı uluslararası zincir otel kulesi ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden oluşan projenin inşaatının tamamlanacağı 2018 yılında, yatırımcısına sunduğu ayrıcalıkla, bölgede yer alan projelerin çok üstünde bir kazanç sağlayacağı bekleniyor.

Her daireye özel kapalı otopark

Projede sunulan hizmetler arasında; 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı yer alıyor. NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkânları sunuluyor. Projede her daireye özel kapalı otopark alanı standart olarak sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz