Nidapark Çankaya Ön Talep Topluyor

Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilecek olan Nidapark Çankaya projesinde ön talep dönemi başladı.

2022 yılında yaklaşık olarak bin konut ve dükkanın teslimini gerçekleştiren Tahincioğlu Gayrimenkul, yeni projesi için düğmeye bastı.

Nidapark Göcek, Nidapark Gündoğan ve Nidapark Ataşehir projelerini geçtiğimiz yıl satışa çıkaran Tahincioğlu Gayrimenkul Tahincioğlu Gayrimenkul’un yeni projesi başkent Ankara’da inşa edilecek. Nidapark Çankaya adıyla yükselecek olan proje için ön talep dönemi başladı.

2022 yılında yaklaşık olarak bin konut ve dükkanın teslimini gerçekleştiren Tahincioğlu Gayrimenkul 2023 yılında da yeni projelere odaklandı.

Nidapark Göcek, Nidapark Gündoğan ve Nidapark Ataşehir projelerini 2022 yılında satışa çıkaran Tahincioğlu Gayrimenkul, Nidapark Küçükyalı cadde dükkanları, Nidapark İstinye, Nidapark Çengelköy, Nidapark Göcek, Nidapark Gündoğan ve Nidapark Ataşehir projelerinin satışlarına da devam ediyor.

2022 yılında Bodrum, Göcek ve İstanbul’un farklı noktalarında başlayan yeni projelerine ek olarak 2023 yılında farklı bölgelere farklı müşteri segmentlerine yönelik ürünler geliştirmeyi hedefleyen Tahincioğlu Gayrimenkul başkent Ankara projesi için de düğmeye bastı.

204 konutun yer aldığı Nidapark Çankaya’da ön talep dönemi başladı.  Dikmen Vadisine Komşu konumda yükselen Nidapark Çankaya projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alacak.

Fiyatların ve ödeme planının henüz netleşmediği Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark Çankaya projesi ile ilgili detaylar açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz