Nidapark Çengelköy’de Konutta Bahar Fırsatı

Bahar mevsiminin gelişi ile birlikte canlanan konut talebine cevap vermek üzere Tahincioğlu, cazip kampanya fırsatları sunuyor. 

Sektörün lider firmalarından Tahincioğlu Gayrimenkul, baharın gelişi ile birlikte piyasaların hareketlenmesine istinaden, indirim ve ödeme kolaylıklarıyla yeni kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Tahincioğlu Gayrimenkul, Nidapark Çengelköy ve Nidapark İstinye projelerinde mayıs sonuna kadar avantajlı fiyatlar ve ödeme koşulları sunuyor.

Nidapark Çengelköy’de bahar fırsatlarla başladı

Çengelköy baharın en güzel hissedildiği semtlerden birisi olma özelliğini taşıyor. Eşsiz erguvan ağaçlarının İstanbul boğazının iki yakasını mor renkli çiçeklerle süslediği tam da bu bugünlerde, Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark Çengelköy kampanyasıyla bahar coşkusuna katkıda bulunmayı hedefliyor. Kampanya kapsamında Nidapark Çengelköy projesinden konut sahibi olmak isteyenler için, sadece Mayıs sonuna kadar devam edecek %5 indirim ve 48 ay 0,99 vade farkıyla ödeme kolaylığından yaralanıyor.

Sektördeki gelişmeler ve kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu; “Konut maliyetlerindeki artış maalesef tüm hızlıya devam ediyor, bunun kısa ve orta vadede fiyatlara yansıması kaçınılmaz oluyor. Bununla birlikte son yıllarda gözlemlenen konut arzındaki düşüş ve özellikle İstanbul’da talepteki yükseliş birinci el ve ikinci el konut fiyatlarının yukarı doğru hareketine sebep oluyor. Bu artış eğilimine rağmen, hem gelecekte fiyatların daha da artacağı düşüncesiyle, hem de gayrimenkulün en güvenli yatırım aracı olmasından dolayı sektörde hareketlilik devam ediyor. Aynı zamanda pandeminin etkisinden kurtulmamızla birlikte hayatlarımızda değişiklik yapmak ihtiyacına bağlı olarak yeni yaşam alanı arayanların sayısında artış söz konusu. Biz de tüm bu sebepleri göz önüne alarak,  satışa çıkmasının üzerinden bir yıldan az süre geçmesine rağmen %70’i satılan ve en yoğun talep gören projemiz Nidapark Çengelköy’de hem indirim hem de ödeme kolaylığı sağlayan bir bahar kampanyası oluşturduk. Aynı zamanda Panorama etabı çok yakında teslim edilecek olan Nidapark İstinye’nin Koru ve Vadi etaplarında vade avantajı devam ediyor.” dedi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz