Nlogo İstanbul Cadde Dükkanları Satıldı

Özyurtlar Holding

Özyurtlar Holding’in Esenyurt’un merkezinde hayata geçirdiği Nlogo İstanbul’un cadde dükkanlarının yarısından fazlası açık artırmayla sahiplerini buldu.

Özyurtlar Holding’den yapılan açıklamaya göre, 2 bin 679 daireden oluşan projenin cadde dükkanlarının satışı, Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna’daki merkezinde düzenlenen açık artırmayla gerçekleşti.

Yoğun ilgi gösterilen açık artırmada 419 bin lira muhammen bedelle başlayan 63 dükkanın yarısından fazlası satıldı. Geri kalanın satışı için de görüşmeler satış ofisi üzerinden devam ediyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, Esenyurt’un en merkezi noktasında hayata geçirdikleri projenin cadde dükkanlarının sahiplerini bulduğunu belirterek, daha önceki satışlarda olduğu gibi burada da hedeflerini gerçekleştirdiklerini ve dükkanların yarısından fazlasını bir saatte sattıklarını bildirdi.

Özyurt, “Açık artırmaya katılarak satın alma yapanlar yılın en karlı yatırımını gerçekleştirmiş oldu. Satış sonrası teslimlerin hemen gerçekleştiği açık artırmada muhammen bedeller yüzde 50 indirimle belirlendi ve vadeli teklifler için de yüzde 20 peşin ödeme ile şirket bünyesinde 48 ay taksit imkanı sağlandı.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here