Nuvo Dragos 120 Taksitle Ev Sahibi Yapıyor

Nuvo Dragos

İstanbul Maltepe’de yükselen en yeni markalı konut projelerinden biri olan Nuvo Dragos’ta fırsatlar devam ediyor. Özderici GYO tarafından hayata geçirilen projede, 120 taksitle ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Türkiye’nin önde gelen konut üreticilerinden biri olan Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen Nuvo Dragos projesinde, oldukça cazip yatırım fırsatları devam ediyor.

52 bin metrekarelik bir alan üzerinde 2 etap halinde yükselen projede büyüklükleri 66 metrekare ila 219 metrekare arasında değişen 999 adet konut yer alıyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon seçenekleriyle satışa sunulan konutlarda oldukça uygun fiyat ve ödeme koşulları sunuluyor.

Nuvo Dragos ProjesiKonut teslimlerinin hemen yapıldığı projede, sınırlı sayıda kalan 2+1 konutlar için başlatılan yeni kampanya ile oldukça cazip fırsatlarla ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Kampanya kapsamındaki konutlardan birine sahip olmak isteyenler, peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajından yararlanabildikleri gibi, vadeli alımlarda yüzde 25 peşinat ve 120 ay varan, aylık 5 bin 500 liralık taksitlerle ödeme yapma imkanına kavuşuyorlar. Tapuların hemen verildiği projede ayrıca yüzde 1 KDV avantajı bulunuyor.

Nuvo Dragos projesi sahip olduğu sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. E-5 Karayolu’nun Maltepe sahili tarafında, Marmaray ile Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metrelik bir mesafede konumlandıran projede, peysajlı yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve koşu yolları, açık yüzme havuzları, fitness, sauna, hamam, güneşlenme terası, basketbol ve voleybol sahaları, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik hizmetleri yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here