Okan Bayülgen Galata’daki Evini 15.5 Milyon TL’ye Satıyor!

Tarabya'da 2 buçuk milyon dolara villa satın alan Okan Bayülgen, Galata'daki tarihi Doğan Apartmanı'nda bulunan dairesini satışa çıkardı.

Okan Bayülgen emlak sektörüne elini attı. Tarabya’da 2 buçuk milyon dolara (13 milyon 575 bin lira) villa satın alan Bayülgen, Galata’daki tarihi Doğan Apartmanı’nda bulunan dairesini satışa çıkardı.

Okan Bayülgen, kazancını gayrimenkule yatırmaya devam ediyor. 2016 yılında Tarabya’da 2 buçuk milyon dolara (13 milyon 575 bin lira) villa satın alan Bayülgen, yeni yatırımları için yine Boğaz’ı tercih etti.

Takvim Gazetesi’nden Aydın Hamza’nın haberine göre ünlü şovmen, Galata’daki tarihi Doğan Apartmanı’nda bulunan dairesini satmaya karar verdi.

EMLAKÇILARI GEZİYOR…

54 yaşındaki sanatçı, aralarında Derin Mermerci ve Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural’ın da dairesinin bulunduğu apartmandaki 4 oda bir salon dairesine 15 milyon 500 bin lira istiyor. 270 metrekarelik daireyi satışa çıkaran Okan Bayülgen, bir yandan da Boğaz’dan ev bakıyor.

AL-SAT İŞİ

Dairenin satışından kazandığıyla yine ev alacak olan Bayülgen, al-sat işiyle de sermayesini canlı tutmayı planlıyor. Kazancını katlamak için emlak danışmanlarından da destek alan şovmen, Boğaz’daki satılık evleri radarına aldı. Bodrum’daki mekanı için bir ayağı Ege’de olan şovmen, İstanbul’a her gelişinde soluğu emlakçılarda alıyor..

ÜNLÜLERİN ADRESİ

1895 yılından inşa edilen Doğan Apartmanı, şu anki ismini o zamanki sahibi Kazım Taşkent’in İsviçre’de dağda kayak yaparken ölen oğlu Doğan Taşkent’ten almıştır..

Tarihi apartmanda Derin Mermerci ve ünlü sanatçı Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural’ın da daireleri bulunuyor. Apartman, ‘Eşkıya’ ve ‘Muhsin Bey’ gibi birçok filme de ev sahipliği yapmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here