Okan Tower Miami Tanıtıldı

Okan Tower Miami projesi

Okan Holding ve Hilton iş birliğinde condo-hotel konseptinde hayata geçirilecek olan Okan Tower Miami projesi yatırımcılara tanıtıldı.

Hilton oteller zinciri ortaklığında bir Türk firmasının ABD’de hayata geçireceği en büyük inşaat projesi olacak olan Okan Tower Miami, okyanus manzarasına hakim konumda, 555 N Miami Avenue’de 70 katlı bina üzerinde 153 rezidans daire, 236 odalı condo-hotel ve 4 katta yer alacak ofislerden meydana geliyor.

2 mayıs 2018’de Okan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Okan ev sahipliğinde düzenlenen bir basın toplantısıyla Türk yatırımcılara tanıtılan ve 300 milyon dolar yatırım bedeli olan projede; büyüklükleri 45 ile 250 metrekare arasında değişen, 1+0’dan pehthouselara kadar zengin bir yelpazede seçeneklerin sunulduğu bağımsız bölümler bulunuyor.

Ara katlarda palmiyelerle süslenmiş sıra dışı cephe tasarımlarına sahip olan projede, güneşlenme ve seyir terasları, restoran, yüzme havuzu, spor salonları gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.

Condo Hotel konsepti nedir?

Ev ya da oda sahibinin eve gitmediği zamanlarda evinin anlaşmalı bir otel yönetimi tarafından işletilmesinin, kiralanmasının, her türlü bakım onarım ve temizliğinin üstlenilmesini sağlayan bir sistem olan condo hotel konseptinde mülkiyeti siz ait olan gayrimenkulden önemli bir gelir elde etmek mümkün. Okan Tower Miami projesinde condo-hotel konseptinin yönetimini Hilton yapacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz